Robert Downey Jr'lı Sherlock Holmes 3'ün vizyon tarihi belli oldu

Robert Downey Jr'lı Sherlock Holmes 3'ün vizyon tarihi belli oldu

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 8.05.2018 - 13:24
Beklediğimize değecek mi?

Iron-Man ile özdeşleşen Robert Downey Jr, ünlü İngiliz Dedektif Sherlock Holmes rolüne geri dönüyor. Yeni Sherlock Holmes filminin 2020'de vizyona girmesi bekleniyor.

Robert Downey Jr'lı Sherlock Holmes 3 2020'de vizyona girecek

Guy Ritchie'nin yönettiği Robert Downey Jr ve Jude Law'lı kadrosuyla ilki 2009, ikincisi 2011 yılında vizyona giren Sherlock Holmes filmleri izleyenlerin beğenisini kazanmıştı. Sir Arthur Conan Doyle tarafından yaratılan efsanevi dedektif Sherlock Holmes'un ilk hikayesi olan Kızıl Dosya, 1887 yılında gazetede basılmaya başlanmıştı. Pek çok diziye ve filme de konu alan Sherlock Holmes ve yakın arkadaşı Doktor Watson'un macera ve gizemlerle dolu hikayeleri, Guy Ritcihie'nin yorumuyla uzun yıllar sonra sinema perdesi ile buluşmuştu. Sherlock Holmes rolünde Robert Downey Jr, Doktor Watson rolünde ise Jude Law rol almış, ikilinin filmlerdeki uyumu oldukça beğeni toplamıştı. 2020'de vizyona girmesi planlanan Sherlock Holmes 3'te, Robert Downey Jr ve Jude Law ikilisinin yer alacağı söyleniyor. Ancak filmin yönetmeni ve diğer oyuncu kadrosu ise henüz belli değil.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 19.01.2021 14:18
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.09.2018 10:59
1 tane sherlock vardır.O da Benedict Cumberbacht
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×