1/4

Robin Hood: Legend Of Sherwood

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Okurlarımızdan Birkan Özcan'ın çözümü.

Yazısı için Birkan Özcan'a teşekkür ederiz.

Bu makalede siz oyun severlere Robin Hood oyunun Legend Of Sherwood serisini çözümleyeceğim. Oyun 24 bölümden oluşmaktadır, ama aralarda başka bölümlerde olabilir.

1. Bölüm
Oyuna başladık Robin karakterimizin üzerine basarak üstündeki paltoyu çıkarıyoruz. Sonra ilerde uyuklayan adama yumruk atmanızı tercih ederim. Onu öldürdükten sonra hemen karşı duvarda bir sarmaşık gibi bitki var onun üstüne basarak üst tarafa çıkalım soldaki okları alalım. Aldıktan sonra bence aşağıdaki okçulara oklarınızı harcayın. Sonra üste çıkarak adamı diğer dünyaya yollayalım. Onu öldürdükten sonra karşıdaki adamın olduğu yerer gidin onunda işini bitirin. Onu da öldürdükten sonra setlerde yürüyerek devam edin, yolunuzdaki adamları öldürün. Zaten kolay ölürler. Aşağıdaki okları almanız ilerde size yarar sağlayacaktır. Aşağı inerek bütün adamları öldürün. Onları öldürdükten sonra ilerdeki binaya girin. İçerdeki ve üstteki adamları öldürün. İlerleyin kafasında ünlem işareti olan adamın üzerine tıklayarak konuşun. Size bir evden çıkan adamı gösterecek. İlerleyin karşınıza çıkan adamları öldürün ve surların kapısını açın. Dışarı çıkalım , yolumuza devam ederek karşınıza çıkan adamları öldürün. Yolun sonundaki adamın üzerine tıklayarak diğer bölüme geçelim.

2. Bölüm
Bu bölüm sizi biraz zorlayabilir. İlk başta kale kapısındaki adamları öldürün. Öldürdükten sonra içeri girin, İçerdeki adamları teker teker öldürerek diğer arkadaşlarınız kurtarın. Kurtardıktan sonra ilerleyin ve ilerdeki adamları da öldürün. Okçulara dikkat edin. Ortadaki adamları öldürdükten sonra kiliseye girin içerideki adamı öldürün. Sonra bütün adamları alarak haritanın sonlarında olan Sherwood yazısının bir tanesinin oraya giderek bölümü bitirin.

Sherwood
Kendi evinize geldiniz. Burada adamlarınızı eğitebilirsiniz. Sağ üstteki haritaya tıklayarak oynayacağınız bölümü seçin. Seçtikten sonra ileri gidip karşı tarafa geçirin adamlarınızı. Sağdaki mavi işarete basarak 3. bölüme geçin.

3. Bölüm(Convoy)
Bu bölüm klasik Robin Hood stilidir. Yani zenginden alıp fakire verme işlemi. Bu bölümde bütün adamları öldürüp konvoydaki altınları alın.

4. Bölüm(Convoy)
Bu bölümde de geçen bölümde yaptığımız yapıyoruz. Bütün adamları öldürüp paraları alarak bölümü bitirmek.

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×