1/5

Robot Entertainment, sorularımızı yanıtladı

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
Age of Empires'ın yapımcısı anlatıyor
Yardımlarından dolayı Mert Çalım'a teşekkür ederiz.

1. Can you introduce yourself? What is your position in the crew?

My name is Patrick Hudson and I am the Vice President of Operations for Robot. I handle everything that falls outside of the day-to-day production of our games. Things like our online support for Age of Empires and Halo Wars, finance & accounting, business development, etc.

1. Kendinizi tanıtabilir misiniz? Ekipteki göreviniz nedir?

Ben Patrick Hudson. Robot Entertainment'ın başkan yardımcısıyım. Oyunlarımızın gün be gün gelişimi ve dış bağlantılarıyla ilgileniyorum. Örnek vermek gerekirse, Age of Empires ve Halo Wars’ın online desteği, finans, muhasebe ve iş gelişimi gibi şeyler üzerinde çalışıyorum.

Robot Entertainment, sorularımızı yanıtladı

2. You made RTS style of games like Ensemble. Now what is your goals with Robot Entertainment? Will you prepare different styles of games from RTS?

We still love the RTS genre, and I expect that we’ll continue to make RTS games. However, after 10 years or more of making RTS games, we definitely have a very strong creative itch to pursue other genres. You will see Robot Entertainment branching out in future games.

2. Ensemble olarak RTS tarzı oyunlar yaptınız. Robot Entertainment ile şimdiki amacınız ne? RTS tarzında yeni ve değişik oyunlar hazırlayacak mısınız?

RTS türünü hala seviyoruz ve RTS tarzı oyunlar yapmaya devam edeceğimizi umuyorum. Diğer yandan, 10 yıl ya da daha fazla bir süredir RTS türü üzerinde çalışmak, diğer türler üzerinde çalışmak için bizi cezbediyor. Robot Entertainment’ın gelecek oyunlarında neler yapacağını göreceksiniz.
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×