Banner Resmi

Rock Band 3'e yeni şarkı paketi

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 25.12.2010 - 16:03
Bu pakete McCartney damgasını vurdu.
Ekim ayında piyasaya çıkan Rock Band oyununa yeni şarkılar gelmeye devam ediyor. Paul McCartney'den dört şarkının bulunacağı pakette ayrıca Inhabited grubundan ve bir zamanlar efsanevi basçı Sid Vicious'un da üyesi olduğu Siouxsie and the Banshees'in de singel'ları bulunuyor. Bu yeni şarkılar 28 aralıkta Rock Band 3 Music Store'dan indirilebilecek.

Celebrating Band on the Run Pack adlı paketin içerisinde McCartney klasiklerinden "Maybe I'm Amazed", "Band on the Run" ve "Let Me Roll It" gibi şarkılar bulunurken, Inhabited'dan "Open My Eyes" ve Siouxsie and The Banshees'den ise "Cities in Dust" adlı şarkılar mevcut.

Rock Band 3'e yeni şarkı paketi
Tüm şarkılar beş tuş gitar ve bas, davul, Pro Davul, klavye, Pro klavye ile çalınabilecek. Pro gitar ve Pro Bass yükseltmeleri ekstradan 0.79 avro /100 Wii puanı /80 Microsoft Puan maliyetli olacak.

Her şarkı ayrı olarak 1.99 dolar/ 160 MS puanı veya 200 Wii puanına satılırken paket halinde satışın ücreti 6.99 dolar/ 560 MS puanı veya 700 Wii puanı olacak.

Şarkılar Xbox 360' için 28 aralıkta, Wii ve Playstation 3 için 4 ocakta indirilebilecek.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 18.01.2022 05:21
Kalan Karakter : 300 Gönder
Rock Band 3'e yeni şarkı paketi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×