Rock Band 3'te demo ile prova zamanı

Mahmut Saral
Mahmut Saral 9.11.2010 - 14:21
Çalsın sazlar, oynasın oyuncular
Harmonix tarafından geliştirilen ritim müzik oyunu Rock Band 3'ün oynanabilir bir demosu, PSN ve Xbox Live üzerinden indirilmeye sunuldu. Demoda, 4 tane şarkı bulunuyor.

Bunlar:

* Spacehog -In the Meantime
* White Stripes - Hardest Button to Button
* Slipknot - Before I Forget
* Foreigner - Cold As Ice
Rock Band 3'te demo ile prova zamanı
Demoyu oynayabilmek için Rock Band oyununa destek veren kontrolöre ya da bir USB mikrofona ihtiyacınız var. Ayrıca belirtelim demo, X360'da şimdilik Gold üyeler için bulunuyor. 12 Kasım'da da tüm üyelere açılmış olacak.

Rock Band 3, geçtiğimiz ayın sonu itibariyle konsollar için satışa sunulmuş, inceleme notları olarak da başarılı bir tablo çizmişti.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 07:16
Kalan Karakter : 300 Gönder
Rock Band 3'te demo ile prova zamanı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×