Rock Band 3'ün Pro Mode şarkıları

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 30.09.2010 - 11:04
Pro Mode indirilebilir içerikler ne kadar olacak?

MTV Games'den Paul DeGooyer, Rock Band 3 için Pro Mode gitar şarkıları, kullanıcıların indirdiği normal şarkılardan daha fazla paraya satılacağını söyledi.

DeGooyer, normal şarkıların 1.99 dolar'dan satıldığını, Pro Mode şarkıların ise 2.99 dolar'dan satışta olacağını söyledi.

Bilindiği gibi Rock Band 3, Pro Mode gitar, klavye ve davullarla satılacak. Bu cihazlar, gerçeklerine oldukça yakın şekilde dizayn edildiği için kullanımları ve hazırlanan şarkılar daha komplike olarak geliştiriliyor.

DeGooyer ayrıca çıkacak her DLC'nin Pro Mode'la da uyumlu olacağını söyledi, ancak her şarkının bir Pro Guitar modu olmayacağını da ekledi. Bunun nedeni olarak çoğu grupların şarkılarındaki gitar kısımları, Pro Mode'a konulacak kadar karışık olmaması.

Rock Band 3, 29 Ekim'de PS3, Xbox 360, Wii ve DS platformları için piyasada olacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 5.12.2021 13:43
Kalan Karakter : 300 Gönder
Rock Band 3'ün Pro Mode şarkıları

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×