Rock Band 3'ün Pro Mode şarkıları

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 30.09.2010 - 11:04
Pro Mode indirilebilir içerikler ne kadar olacak?

MTV Games'den Paul DeGooyer, Rock Band 3 için Pro Mode gitar şarkıları, kullanıcıların indirdiği normal şarkılardan daha fazla paraya satılacağını söyledi.

DeGooyer, normal şarkıların 1.99 dolar'dan satıldığını, Pro Mode şarkıların ise 2.99 dolar'dan satışta olacağını söyledi.

Bilindiği gibi Rock Band 3, Pro Mode gitar, klavye ve davullarla satılacak. Bu cihazlar, gerçeklerine oldukça yakın şekilde dizayn edildiği için kullanımları ve hazırlanan şarkılar daha komplike olarak geliştiriliyor.

DeGooyer ayrıca çıkacak her DLC'nin Pro Mode'la da uyumlu olacağını söyledi, ancak her şarkının bir Pro Guitar modu olmayacağını da ekledi. Bunun nedeni olarak çoğu grupların şarkılarındaki gitar kısımları, Pro Mode'a konulacak kadar karışık olmaması.

Rock Band 3, 29 Ekim'de PS3, Xbox 360, Wii ve DS platformları için piyasada olacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2023 05:02
Kalan Karakter : 300 Gönder
Rock Band 3'ün Pro Mode şarkıları

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×