Rocket League 2 yaşında

Rocket League 2 yaşında

Furkan Sakoğlu
Furkan Sakoğlu 5.06.2017 - 10:54
Yaş gününü güncelleme ile kutluyor
Son yılların en eğlenceli yapımlarından biri olarak görülen ve ilk önce PlayStation 4'e, daha sonra ise PC platformuna konuk olarak oyuncu sayısını katlayarak artıran Rocket League, bizlere küçük araçlar ile halı saha maçı oynama keyfi sunuyor, yetenek odaklı oynanışı ile hepimizi memnun etmeyi başarıyor. Steam'in en çok satanlar listesinde kendisine daima yer bulmayı başarıyordu. Geçtiğimiz aylarda 30 milyondan fazla oyuncuya ev sahipliği yaptığı açıklanan Rocket League, bugün ise 2. yaş gününü kutluyor.

Çıkışı üzerinden 2 yıl geçmesi şerefine yeni bir güncelleme alan yapım, yeni güncelleme ile birlikte Champions Field isimli yeni bir haritaya, Animus GP ve Centio V17 isimli iki yeni araca, 18 yeni şarkıya, güncellenmiş motor seslerine ve yeni gol patlamalarına kavuşuyor. Yeni güncellemenin neler getirdiğini aşağıdaki videodan da izleyebilirsiniz. Ne diyelim, iyi ki doğdun Rocket League!

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 27.02.2021 09:24
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.06.2017 22:27
gerçekten kaliteli bir oyun.. ne diyelim.. teşekkürler.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×