Rocket League oyuncuları oyunda yeni Tesla arabasını istiyor

Furkan Güler
Furkan Güler 11.12.2019 - 15:07
Oyunculardan yenilik içeren hareketler.

Arabalar ile 3'e 3 maç yaptığımız Rocket League, günden güne oyuncu kitlesini büyütmeye devam ediyor. Batman, Back to the Future gibi ünlü markalarda bulunan ikonik arabaları oyuna DLC olarak getiren geliştiriciler, bu içerikleriyle oyuncularını sevindiriyor. Şimdi ise oyuncular, Tesla'nın yeni tanıttığı Cybertruck'ın oyuna eklenmesini istiyor. Gelecekten gelen yapısıyla görenlerin dikkatini çeken Cybertruck, yapılan yeni imza kampanyasından sonra oyuna gelebilir. Çünkü oyuncular, Change.org üzerinden Cybertruck'ın Rocket League'e gelmesini istiyor.

Rocket League oyuncuları oyunda yeni Tesla arabasını istiyor

Beş bin imzanın ardından Psyonix'e ve Tesla'ya gerekli e postaları atacaklarını belirten kampanya yöneticileri, şimdiden büyük bir oyuncu kitlesini etraflarında topladılar. Tüm bu gelişmelerin yanı sıra Rocket League oyuncularının bu sıralar oyunu protesto ettiklerini de belirtelim. Yeni blueprint sistemi yüzünden oyunu protesto eden oyuncular, geliştiricilere tepkili. Rocket League'i oynamaktan vazgeçen büyük bir oyuncu grubu, yeni getirilensistemin düzeltilmesini istiyor. Epic Games'e satıldıktan sonra radikal kararlar alan yapımcıların oyunu Epic Store'a özel yapacağı da konuşuluyor. Bakalım yapımcılar, Steam üzerinden topladığı kitleyi Epic Store'a taşıyabilecek mi?

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.06.2022 19:23
Kalan Karakter : 300 Gönder
Rocket League oyuncuları oyunda yeni Tesla arabasını istiyor

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×