Rocket League'e LAN mod'u geliyor

Rocket League'e LAN mod'u geliyor

Furkan Sakoğlu
Furkan Sakoğlu 29.09.2017 - 11:43
Hele şükür LAN geldi...

Son yılların en eğlenceli yapımlarından biri olarak görülen ve ilk önce PlayStation 4'e, daha sonra ise PC platformuna konuk olarak oyuncu sayısını katlayarak artıran Rocket League, bizlere küçük araçlar ile halı saha maçı oynama keyfi sunuyor, yetenek odaklı oynanışı ile hepimizi memnun etmeyi başarıyor. Steam'in en çok satanlar listesinde kendisine daima yer bulmayı başarıyordu.  Sürekli olan gelen güncellemeler ile birlikte yeni içeriklere kavuşan ve oyuncularını da memnun etmeyi başaran Rocket League, bugün yapılan duyuru ile uzun süredir beklenen yeni bir özelliğe kavuşuyor.

Şimdiye kadar yakındaki arkadaşlarınız ile birlikte oynamak için bile çevirimiçi bağlantıya ihtiyaç duyan yapım, gelecek olan güncelleme ile birlikte yerel ağ yani LAN desteğine kavuşacak. Bu sayede internet olmasa bile arkadaşlarınız ile farklı bilgisayarlar üzerinden aynı ağda olmak şartı ile Rocket League keyfi yaşayabileceksiniz. Ayrıca gelecek olan güncelleme Farmstead arenasını tüm oyun mod'larına da ekleyecek. Rocket League'in yeni güncellemesini Steam üzerinden otomatik olarak indirebilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.02.2021 09:37
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×