Rockstar bir MMO GTA mı düşünüyor?

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 14.12.2012 - 10:53
Rockstar North patronundan heyecan verici sözler
Rockstar North'un başkanı Leslie Benzies yaptığı bir açıklama ile GTA hayranlarını umutlandıracak şeyler söyledi.

Buna göre geliştirici firma Grand Theft Auto serisindeki bütün şehirleri birbirine bağlamak istiyormuş.

Rockstar bir MMO GTA mı düşünüyor?
Yapılan bir röportajda konuşan Benzies "Elbette bir noktada bütün şehirlerin içinde bulunduğu ve oyuncuların bu şehirler arasında uçuş yapabildiği, sevdikleri yerleri yeniden ziyaret edebildiği büyük bir dünya oluşturmak istiyoruz. BU içerik içinde Vice City'de görmek çok eğlenceli olacaktır."

Öte yandan eski GTA'ların mobil cihazlara çıkmasına da değinen Benzies bu cihazlar için daha başka GTA ürünleri görebileceğimizi de belirtti.

"Ayrıca mobil teknolojisinin bu kadar hızlı bir şekilde büyümesi ile o cihazlar için oyun çıkartmak hayali bir şey değil. Bu bahsettiğimiz eski oyunların mobile çevrilmiş hali olabileceği gibi tamamen yeni IP'ler de olabilir. Eğer Chinatown Wars'a bakarsanız her zaman için yeni teknolojiler için oyun tasarlayıp onların sadece güçlerinden değil pek çok özelliklerden faydalanacağımız mücadeleleri sevdiğimizi göreceksiniz."

Peki bu bütün şehrileri bir araya getirme fikri bir GTA Online başlangıcı olabilir mi?
Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 15:02
Kalan Karakter : 300 Gönder
Rockstar bir MMO GTA mı düşünüyor?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×