1/2

Rockstar dükkanında yeni GTA V ürünleri (Görsel)

Rockstar dükkanında yeni GTA V ürünleri (Görsel)

Tayfun Kumaş
Tayfun Kumaş 6.12.2013 - 12:21
Oyunu yetmedi bir de bunları alalım mı?
Zaman zaman Rockstar Warehouse'ın satışa sunduğu en özel ürünleri sizlere tanıttığımızı biliyorsunuz. Daha öncesinde de sizlere Rockstar'ın kendi online mağazasından sunduğu ürünleri tanıtmıştık. Şimdi ise o ürünlere yenileri geldi.

Rockstar Warehouse, Grand Theft Auto V için yepyeni koleksiyonluk ürünleri satışa sundu.

Rockstar dükkanında yeni GTA V ürünleri (Görsel)
Ufak bir not: Ürünleri satın alırken kargo fiyatına dikkat edin. 20$'lık ürün bulunduğumuz bölgeye göre 60$'lık kargo fiyatı çıkabiliyor ama belli bir fiyat karşılığında bolca ürün alındı mı kargo duruma göre ücretsiz olabiliyor. Satın alan arkadaşların bu tür konulara dikkat etsinler. 

Chop Peluş Oyuncağı ve Chop için mermiden Yapılmış Düdük Seti
Franklin'in sadık Rottweiler köpeği Chop’ın peluşu ve üstün kaliteli deriden yapılma çıkartılabilir tasma bulunuyor. Öte yandan bu peluş paketinde, üzerinde oymalı Grand Theft Auto V logosu bulunan mermiden yapılmış bonus düdük de mevcut. Peluş oyuncağın üzerinde bir de gizli saklama bölmesi olduğu belirtiliyor.

Rockstar dükkanında yeni GTA V ürünleri (Görsel)
Chop Tasma Kayışı ve Tasma Seti
Orta boylu ve büyük köpekler için üretilmiş, deriden yapılma Grand Theft Auto V'e zincirli özel tasma kayışı ve tasma seti.

Rockstar dükkanında yeni GTA V ürünleri (Görsel)

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×