Rockstar Games, GTA Online konusunda çok mu açgözlü davranıyor?

Rockstar Games, GTA Online konusunda çok mu açgözlü davranıyor?

Furkan Güler
Furkan Güler 7.09.2017 - 11:36
Sizce GTA Online mı daha önemli? Yoksa Grand Theft Auto serisi mi?
Geride bıraktığımız konsol neslinin yanında PlayStation 4, Xbox One ve PC platformunda da büyük satış başarılarına imza atan Grand Theft Auto 5, şu an modlar sayesinde PC platformunda oynanmaya devam ediyor. GTA Online sayesinde büyük bir oyuncu kitlesine ulaşan Rockstar Games'in oldukça açgözlü olduğu söyleniyor. Grand Theft Auto serisinin hikayesini seven oyuncular halen Rockstar Games'ten hikaye temalı bir indirilebilir içerik beklemekte. Ancak Rockstar Games, GTA Online'dan aldığı geri dönüşlerden sonra, muhtemelen Grand Theft Auto için hikaye odaklı bir indirilebilir içerik geliştirmeyecek.

Rockstar Games, GTA Online konusunda çok mu açgözlü davranıyor?
GTA Online'ı oldukça güzel bir iş modeli haline getiren Rockstar Games, bazı söylentilere göre GTA Online'dan neredeyse yeni bir Grand Theft Auto oyunu geliştirecek kadar para kazanmış. Shark Cash Card ile oyun içi para satan Rockstar Games'in, diğer firmalar gibi mikro ödemeler sayesinde oldukça büyük kâr oranlarına eriştiğini varsayabiliriz. Hali hazırda GTA Online'da gelişmenin para odaklı olduğunu söylersek, Shark Cash Card'ın en iyi çözüm olduğunu kabul etmemiz gerekiyor.

Tüm bunların yanında oyuncular, Red Dead Redemption 2'nin çevrimiçi tarafa çok fazla yönelmesinden korkuyor. Oyuncuların heyecanla beklediği Red Dead Redemption 2'de, GTA Online'a benzer bir çevrimiçi modun olacağı onaylanmıştı. Bakalım Rockstar Games, Red Dead Redemption 2 ile oyuncuları memnun edebilecek mi? Hep beraber göreceğiz.
Yorumlar 11
MK Okuru
MK Okuru 25.02.2021 16:23
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.09.2017 11:54
2013de çıktığında gerçekten severek oynadık bitirdik , sonra pcye çıktı onu da alıp oynadık hatta baya online'da takıldık ancak sıktı artık 2017-2018 gibi yenisi gelmesi gerekiyordu maalesef 2020lere kaydı, gta serisinide kaybettik.
Kalan Karakter : 300 Gönder
ultrAslan
ultrAslan 7.09.2017 12:53
Talep neredeyse, para neredeyse adamlar oraya yatırım yapıyor. Bunun kadar doğal bir şey olamaz. Artık hikaye modu kadar önemli bir husus haline geldi çoklu oyuncu modu. O bakımdan çok yadırgamamak gerekiyor.
MK Okuru
MK Okuru 7.09.2017 17:48
haberi görür görmez yorumuna bakmadan yorumunu tahmin ettim ve tahminim doğru çıktı.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.09.2017 22:08
Gta 5 sahibi biri olarak ve 400 saat gömmüş biri olarak kesinlikle paragözdür Rockstar. Gelen her yeni DLC'nin mantığı bir öncekiyle aynı olup, benzer şeyler yapmaktan ibaret. Amaç ne peki? Yeni araçlar ekleyerek shark card satmak. MP deki arabaların büyük çoğunluğu SP ye eklenmedi bile.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.09.2017 21:57
Eskiden yapımcılar oyunlarını tutku ile yaparlardı. Oynayana zevk veren kendilerinin de yaparken zevk aldığı oyunlar yaparlardı. Şimdi gözleri paradan başka birşey görmüyor. Daha çok gelir elde etme yarışına girdiler.
Kalan Karakter : 300 Gönder
ozan86
ozan86 7.09.2017 15:19
Yanlış yazdım. Açgözlülük demek çok hafif kalır diyecektim :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×