Rockstar Games'in Xbox'a özel projesi açığa çıktı

Murat Sağlam
Murat Sağlam 12.04.2011 - 12:32
Xbox 360 sevenler yetişin.
Rockstar saman altından su yürütmeyi en güzel başaran firmalardan biri olarak göze çarpıyor. Piyasaya sürecekleri oyunu oldukça uzun bir süre hazırlayıp, tamamlanmasına yakınken duyurmaları ve insanları heyecan içinde bırakmaları oldukça standart bir hale geldi. Şimdi ise, firmanın son gizli projesi açığa çıktı. Hem de Xbox 360'a geliştirildiği duyuruldu.

Rockstar Games'in Xbox'a özel projesi açığa çıktı
Projenin adı resmi olmasa da "We Are The Mods" olarak geçiyor. Yetkililer projenin orjinal halinin aslında altıncı nesil konsollardan PlayStation 2 için yapılmaya başlandığı fakat Rockstar yönetiminin oyunu yedinci nesle taşımak istemesi nedeniyle yaptıkları her şeyi yok sayıp Xbox 360 için yeniden yapmaya başladıklarını söylediler.

Bununla birlikte bir konsept resim yayımlamayı ihmal etmediler. Oyun hakkında çok fazla bir bilgi vermeselerde, oyunun 60'lar İngiltere'sinde geçeceği ve o dönemin Rock akımıyla Modernist akımının karşılaşmasının üzerinde duracağını söylediler. Bu haberle Rockstar Games'in yeni nesil konsollara hazırladığı ilk oyun olarak We Are The Mods öncü duruma gelmiş bulunuyor.

Firmadan yapılan diğer bir açıklamayla, Red Dead Redemption oyunununda aslında PlayStation 2 platformuna yapılmaya başlandığını fakat daha sonra iptal edilerek yeni nesil konsollara yapıldığı söylendi.
Yorumlar 31
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2023 13:09
Kalan Karakter : 300 Gönder
Rockstar Games'in Xbox'a özel projesi açığa çıktı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×