Rockstar GTA Trilogy için özür diliyor, klasik oyunlar geri dönecek

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu 20.11.2021 - 22:49
GTA Trilogy Definitive Edition ile oyuncuları sinirlendiren Rockstar Games, oyunun içerisinde bulunduğu sıkıntılı durumdan dolayı özür diliyor.

Geçtiğimiz haftalarda piyasaya sürülen Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition, serinin hayranlarında oldukça büyük bir hayal kırıklığı yaratmış ve ciddi tepkilere maruz kalmıştı. Oyunun sorunlu çıkışının ardından sessizliğini koruyan Rockstar Games, geçtiğimiz gün paylaşmış olduğu bir açıklama ile sessizliğini bozdu. GTA Trilogy'nin beraberinde getirdiği 'beklenmeyen' sorunlardan dolayı özür dileyen şirket, oyunu en iyi hâline getirmek için yeni ücretsiz güncellemeler yayımlayacaklarını iletti. Ayrıca, serinin yenilenmiş versiyonu ile birlikte satıştan kaldırılan klasik GTA üçlemesi, PC için geri dönecek.

Rockstar, GTA Trilogy için özür diliyor, klasik oyunlar geri dönecek

Resmî internet sitesinde açıklama yapan Rockstar Games, ''Öncelikle, bu oyunları oynarken sorunlarla karşılaşan herkesten içtenlikle özür dilemek istiyoruz'' dedi. ''Bu klasik oyunların yenilenmiş versiyonları, kendi kalite standartlarımızı veya hayranlarımızın beklediği standartları karşılayan bir durumda piyasaya sürülmedi. Teknik sorunları ele almak ve her bir oyunu geliştirmek için ileriye dönük devam eden planlarımız var. Planlanan her güncellemeyle, oyunlar hak ettikleri kalite seviyesine ulaşacak.'' şeklinde açıklamasına devam eden şirket, oyunları iyileştireceğinin sözünü veriyor.

Rockstar, GTA Trilogy için özür diliyor, klasik oyunlar geri dönecek

Ciddi anlamda sorunlu bir çıkış süreci gerçekleştiren GTA Trilogy Definitive Edition, oyuncular tarafından olumsuz inceleme yağmuruna tutulmuştu. Eleştirmenler tarafından da düşük puan alan yapım, serinin hayranları tarafından büyük tepki gördü. Ayrıca oyun, Rockstar Launcher'ın yaklaşık 48 saat çökmesine sebebiyet verip, PC tarafında satıştan da - Birkaç gün sonra geri eklendi - kaldırılmıştı.

Yorumlar 15
MK Okuru
MK Okuru 1.12.2021 22:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.11.2021 11:34
Ücretsiz güncelleme :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.11.2021 01:08
Ayıp hakikaten be rockStar reis.Mıçsak alır bu oyuncular dedi heralde ekipten biri…Bence dövün onu:)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.11.2021 17:26
Max Payne 1 ve 2 de geri gelecek mi
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.11.2021 10:33
Orjinallerin kaldırılması zaten saçmalığın önde gideniydi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.11.2021 00:52
Rockstar övüp duruyorsunuz Merlin ekibi hadi övmeye devam
Kalan Karakter : 300 Gönder
Rockstar GTA Trilogy için özür diliyor, klasik oyunlar geri dönecek

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×