Rockstar: Hot Coffee olayı canımızı çok sıkmıştı

Rockstar: Hot Coffee olayı canımızı çok sıkmıştı

Mert Günhan
Mert Günhan 21.11.2012 - 12:30
Geçen senelerin ardından, bir oyunculuk skandalı
Rockstar'ın başındaki isimlerden Dan Houser, The Guardian ile yaptığı bir röportajda Hot Coffe olayına değindi. GTA: San Andreas döneminde ortaya çıkan Hot Coffee olayı yüzünden basın ile ilişkilerinde oldukça sıkıntılı ve stresli zamanlar geçirdiklerini söyleyen Houser. Konuyla ilgili "Sözde bizim toplumu yozlaştıracağımız bekleniyordu, böyle bir şey olmadı. O dönem tartışılan çoğu şey artık o kadar ufak konular haline geldi ki. Biz o zamanlar içerik yüzünden saldırıya uğradığımızı düşünmedik, bu içeriği kullandığımız şekil yüzünden saldırıya uğradığımızı düşünüyorduk, insanların oyunlarla ilgili sorunları vardı ve bizi günah keçisi yapmışlardı, Hot Coffee olayındaki içerik bir film veya kitapta olsaydı insanlar seslerini çıkartmayacaklardı. " dedi.

Rockstar: Hot Coffee olayı canımızı çok sıkmıştı
Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 20.10.2020 12:39
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×