Rockstar: İstesek her yıl bir GTA oyunu yapardık

Rockstar: İstesek her yıl bir GTA oyunu yapardık

Mert  Günhan
Mert Günhan 14.11.2012 - 14:13
Rockstar'da açıklamalar kesilmiyor
Rockstar North patronu Leslie Benzies ile IGN'in yaptığı görüşme oldukça verimli geçmiş olacak ki sabahtan beri GTA V ile ilgili ekibin açıklamaları medyada yer buluyor. Benzies GTA V'te oldukça farklı bir iş yaptıkları için nasıl bir tepki alacakları konusunda fikirleri olmadıklarını söylüyor.

"GTA 3 üzerinde çalışırken çok ufak bir ekiple deneysel bir çalışma içindeydik, oyunun nasıl tepkiler alacağını bilmiyorduk, sadece çok özel bir şeyin üzerinde çalıştığımızı düşünüyorduk. Şimdi ise oldukça büyük bir ekip ve beklentiler içindeyiz. Hayranlarımızı hayal kırıklığına uğratmak istemiyoruz. İsteseydik her sene bir GTA oyunu yapabilirdik fakat o zaman GTA isminden sıkılırdınız." diyen Benzies, GTA V'in şimdiye kadar yaptıkları en büyük proje olduğunun üzerinde durdu."

Rockstar: İstesek her yıl bir GTA oyunu yapardık
Yorumlar 18
MK Okuru
MK Okuru 29.10.2020 22:37
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×