Rogue Squadron serisi GameCube için geri dönüyor

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Rogue Squadron serisi GameCube için geri dönüyor
Lucas Arts firması GameCube için hazırladığı oyunu Star Wars Rogue Squadron 3: Rebel Strike'ı duyurdu. Serinin bu 3. oyununda Luke Skywalker ve X-wing pilotlarının savaşları konu edilecek. Karakter bazlı bir oynanış ve kara savaş sisteminin de dahil olduğu yeni oyunda yaklaşık 13 tane görev olacak. Hava ve kara savaşlarında Millenium Falcon ve Imperial speeder bike gibi araçları kullanabileceğiz. Luke Skywalker'ın yanında Han Solo'yu da yöneteceğimiz oyunda çevre genellikle Endor ormanları, Hoth'un soğuk dünyası ve meteor bölgeleri gibi yerler olacak. Multiplayer modlar olarak da Capture The Base ve Dogfighting gibi oyunların olacağı oyun içerisinde ayrıca cooperative modunda Rogue Squadron 2: Rogue Leader oyunu da dahil olacak. Rogue Squadron 3'te ayrıca başarılı oldukça extra görevler ve araçları da açmak mmümkün olacak. Oyun sonbahar 2003'de piyasalarda...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.08.2021 16:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
Rogue Squadron serisi GameCube için geri dönüyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×