RollerCoaster Tycoon 3: Complete Edition, Epic Store'da ücretsiz

Özgür Deveci
Özgür Deveci 24.09.2020 - 18:56
Oyuncuların uzun bir süredir gözdesi haline gelen Epic Games Store'da bu hafta RollerCoaster Tycoon 3: Complete Edition ücretsiz oldu.

Oyuncuların uzun bir süredir gözdesi haline gelen Epic Games Store'da haftanın ücretsiz oyunları belli oldu. Alman oyun stüdyosu Frontier Developments tarafından geliştirilen ve Frontier Foundry tarafından yayınlanan strateji tabanlı simülasyon oyunu RollerCoaster Tycoon 3: Complete Edition, 24 Eylül-1 Ekim tarihleri arasında Epic Games Store üzerinde ücretsiz olarak dağıtılacak. 1 Ekim Perşembe günü Türkiye saati ile 17:59'a kadar ücretsiz bir şekilde indirebileceğiniz oyunu bedava olarak alırsanız, kütüphanenize kalıcı olarak eklenecek.


Buna ek olarak önümüzdeki hafta dağıtılacak ücretsiz oyun da belli oldu. Sectordub tarafından geliştirilen ve Nintendo Switch ve PC platformları için Devolver Digital tarafından yayınlanan bulmaca macera oyunu Pikuniku, 1-8 Ekim tarihleri arasında Epic Games Store üzerinde ücretsiz bir şekilde dağıtılacak.

RollerCoaster Tycoon 3: Complete Edition, Epic Store'da ücretsiz

Epic Store'da haftanın ücretsiz oyunu belli oldu

Oyuncuların uzun bir süredir gözdesi haline gelen Epic Games Store'da bu hafta RollerCoaster Tycoon 3: Complete Edition ücretsiz oldu.

RollerCoaster Tycoon 3: Complete Edition hakkında

Ömürlük bir park kur ve eleştirmenlerden olumlu notlar alan, çok satan lunapark simülasyonunu yeniden keşfet. İki dev genişletme paketiyle tamamlanan, türünün ilk örneği olan bu klasiğin heyecanını yaşa. Ne yapmak istersen iste RollerCoaster Tycoon 3 sana hayalindeki lunaparkı inşa etmen için gereken araçları ve özgürlüğü sunuyor. Parkın mali durumunu, dükkânları, hizmetleri ve personeli kontrol ederek düzinelerce senaryoda başarıya ulaş. Büyük bir işletmeci ol ve yeni parlak kariyerine atıl ya da sandbox modunda para derdi olmadan hayalindeki parkı kur. Başarıya ulaşmak için müşterilerinin ihtiyaçlarını karşıla ve parkının sorunsuzca işlemesini sağla. Bu eksiksiz sürümde Soaked! ve Wild! genişletme paketlerindeki tüm içerikler bulunuyor. Heyecan verici su parkları ve inanılmaz hayvan habitatları oluşturmanın ve yönetmenin tadını çıkar. RollerCoaster Tycoon 3'ü bugüne kadar ilk kez tam 1080p çözünürlükle geniş ekranda ve yeni PC donanımları için artırılmış uyumlulukla oyna.

RollerCoaster Tycoon 3: Complete Edition oyununu 1 Ekim Perşembe günü Türkiye saati ile 17:59'a kadar kütüphanenize eklerseniz sonsuza kadar sizde kalacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.09.2021 09:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
RollerCoaster Tycoon 3: Complete Edition, Epic Store'da ücretsiz

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×