Rollercoaster Tycoon 4 mü geliyor?

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 8.09.2010 - 16:25
Atari yeni RCT üzerinde mi çalışıyor?

Saatlerce kendi yarattığımız Rollercoaster'ların tasarımıyla uğraştığımız, etrafı kirleten ve kusan müşterileri mutlu mesut evlerine göndermeye çalıştığımız Rollercoaster Tycoon, 4. oyunuyla ufukta gözüktü.

Atari forumlarında yöneticilerden birinin attığı mesajda "PC'ye gelecek olan sıradaki Rollercoaster Tycoon oyunuyla ilgili bazı sorularımız var. Sıradaki oyuna ne kadar hazırsınız?" gibi sorular yeralıyor.

Bunun açıkça yeni bir oyunu işaret ettiğini söyleyebiliriz. Bahsi geçen forum başlığına buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 05:11
Kalan Karakter : 300 Gönder
Rollercoaster Tycoon 4 mü geliyor?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×