Romantik randevu simülatörü Valorant: Gönül Ajanları duyuruldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 1.04.2021 - 10:54
Riot Games, taktiksel nişancı oyunu Valorant'ın evrenini genişletecek romantik randevu simülatörü Valorant: Gönül Ajanları oyununu duyurdu.

Riot Games sürpriz bir açıklama yaptı ve romantik randevu simülatörü Valorant: Gönül Ajanları oyununun duyurusunu gerçekleştirdi. League of Legends Ruh Çiçeği etkinliğinde yayınlanan, romantik randevu türünün izinden giden bu oyunda Valorant ajanlarını farklı şekillerde görebileceğiz. Firma belirtmese de muhtemelen şaka (1 Nisan) amaçlı duyurduğu bu yan oyunun Valorant evrenini genişleteceği belirtilmiş. Firmanın duyuru ile ilgili yaptığı resmi açıklama şu şekilde;

Valorant: Gönül Ajanları 2021'de PC için çıkacak.

Romantik randevu simülatörü Valorant: Gönül Ajanları duyuruldu

Valorant: Gönül Ajanları, Riot Games'in romantik randevu simülatörü türündeki ilk oyunu olacak. Bu oyun, League of Legends Ruh Çiçeği etkinliğinde yayınlanan, romantik randevu türüne göz kırpan ve dünyanın dört bir yanındaki hayranları heyecanlandıran içeriklerin yolundan gidiyor. Gönül Ajanları'nda oyuncular, VALORANT ajanı olmak üzere eğitilen yeni bir adayın rolüne bürünecek. Oyuncular ajanlık eğitiminin engebeli yollarında düşe kalka ilerlerken Valorant ajanlarıyla anlamlı ilişkiler kurmaya çalışacak. Bunun için farklı eşyalar toplamaları, birlikte randevulara çıkmaları ve hatta gerektiğinde dünyayı bile kurtarmaları gerekecek.

VALORANT Baş Yapımcısı Anna Donlon konuyla ilgili şu açıklamalarda bulundu: "Oyun çıkmadan önce bile VALORANT evrenini genişletmenin ve keşfetmenin yeni yollarını arıyorduk. Bu nedenle kendimizi romantik randevu simülatöründe bulduğumuzda her şey çok mantıklı geldi. İster taktiksel nişancı ister romantik randevu simülatörü oyuncusu olsun, herkesin bu oyunda kendinden bir şeyler bulabileceğini ve VALORANT ajanlarını yakından tanımaktan keyif alacağını düşünüyoruz." 

Romantik randevu simülatörü Valorant: Gönül Ajanları duyuruldu

Gönül Ajanlarının içimizdeki duyguları ve insani ilişkileri ön plana çıkarmamıza imkân tanıdığının altını çizen VALORANT ve VALORANT: Gönül Ajanları'nın hikâye yazarlığını yapan Joe Killeen konuyla ilgili şu değerlendirmelerde bulundu: "Ajanlarımız, oyuncular gibi kanlı canlı ve kendini ifade etmeye çalışan bireyler. Ajanlarımızı birbirinden renkli kişilikleriyle, üniformaları olmadan ve silahlarından uzaktayken yakından tanıyabileceğiz."

VALORANT ve VALORANT: Gönül Ajanları'nın Oyun Direktörü Joe Ziegler ise; “Biraz komik oldu aslında. Gönül Ajanları'nı ilk önce VALORANT'ın bir modu olarak geliştirmek istedik ama sonra başlı başına bir proje halini aldı. Fikir ilk kimden çıktı bilmiyorum ama bir noktada 'Bu ayrı bir oyun olsa çok daha iyi olacağını düşündük” dedi. 

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 23.04.2021 06:30
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2021 12:12
olm tam 1 nisanlık asdsadsadasd aşırı iyi
MK Okuru
MK Okuru 2.04.2021 11:45
Bir nisanlık derken ? Anlamadımda :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2021 11:01
Güzel şaka
Kalan Karakter : 300 Gönder
Romantik randevu simülatörü Valorant: Gönül Ajanları duyuruldu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×