Romero: "Call of Duty sıkıcı!"

Erkut Köse
Erkut Köse 29.11.2010 - 12:27
John Romero'dan ilginç açıklamalar

Id Software'in kurucularından olan John Romero ile yaptığımız söyleşimizde Black Ops'u oynayıp oynamadığını sorduk, henüz oyunu denemediğini belirten Romero "En son Modern Warfare 2'de tank bölümüne kadar gelmiştim. Çoğu zaman aynı şeyler oluyordu. Sıkıldım ve bıraktım" dedi.

Yeni çıkacak olan World of Warcraft ek paketi Cataclysm ise "En sevdiğim oyunlardan biri, çıkması için sabırsızlanıyorum" şeklinde konuştu.

Yorumlar 68
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2023 16:06
Kalan Karakter : 300 Gönder
Romero: "Call of Duty sıkıcı!"

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×