1/3

Rotamız, Online Evrenler 1

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 21.10.2010 - 13:57
Devasa diyarlarda neler oluyor?
Devasa Online oyunlar, son dönemde diğerlerinden farklı şekilde öne çıkarken; toplulukları, fanatikleri, yan ürünleri ve hikayeleriyle, “oyuncu” kavramını “online oyuncu”ya dönüştürüyorlar. Biz de MK olarak siz “online oyuncu”ların, kendi dünyalarınızda neler olup bittiğinden haberdar olmanızı sağlamayı amaçlıyoruz. Bundan böyle en son ve güncel MMO haberleri, söylentileri, yenilikleri, ipuçları gibi birçok içeriği “Rotamız, ONLINE EVRENLER”'de bulacaksınız. Hazırsanız rotamızda ilerlemeye başlayalım...

Cataclysm ve Icecrown'dan yeni haberler

Öncelikle World of Warcraft oyuncularını ilgilendiren bir grup haberle başlamak uygun olacak. Bilindiği gibi son yamayla birlikte yeni Raid, Icecrown Citadel oyunculara sunulmuş, ancak sadece Raid'in ilk bölümü yapılabilir durumdaydı. Gelen haberlere ve forumlarda yazılanlara göre bu haftadan itibaren Raid'in yeni bölümü kullanıcılarla buluşacak. Üç yeni boss içeren yeni bölümle birlikte Shadowmourne görevini yapan oyuncular da bu görevle ilgili eşyaları alabilecekler.

Rotamız, Online Evrenler 1
"Cataclysm ile birlikte su efektlerinde yansımalar gözükecek."

Diğer bir haber ise üzerinde çalışılan yeni ek paket Cataclysm'le ilgili. Ek paketle ilgili yeni ekran görüntüleri su yüzüne çıktı. Bu ekran görüntülerinde ilgi çeken en önemli nokta yeni grafik geliştirmesi. Artık su efektleri daha gerçekçi olacak ve yapıların yansımaları gözükebilecek.

Ayrıca alınan bazı ilginç bilgiler var ki, şimdiden belirtiyorum bu bilgiler SPOILER içeriyor! Arthas, Icecrown Citadel Raid'inin sonunda ölüyor. Yerini alacak isim ise Yogg-Saron dövüşündeki Immolated Champion Bolvar Fordragon olacağı yönünde söylentiler bulunuyor.