1/2

Rotamız, Online Evrenler 101

Rotamız, Online Evrenler 101

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 16.05.2013 - 17:44
Haftanın MMO haberleri
Haftanın öne çıkan MMO haberleriyle karşınızdayız. Bu hafta öne çıkan haberler arasında Anno Online, DC Universe Online ve Star Wars: The Old Republic gibi oyunların haberleri bulunuyor.

Anno Online'da açık beta başladı

Ubisoft'tan yapılan açıklamayla birlikte Anno Online için açık beta süreci başladı. Denemek isteyen oyuncular ise http://en.anno-online.com/en adresinden açık beta için kayıt olabilirler.

Ayrıca belirtilene göre Anno Online'ın kapalı beta süreci de oyunu stabil olması nedeniyle oldukça başarılı geçmiş görünüyor.

Bakalım Anno, MMO arenasında ne kadar başarılı olacak?

DC Universe Online için Origin Crisis yayında

Sony Online Entertainment'ın açıklamasıyla birlikte DC Universe Online için yapılan yedinci güncelleme paketi "Origin Crisis" sunucularda yayınlanmaya başlandı. Origin Crisis'le birlikte oyun yeni raid'ler, operasyonlar, yetenekler, zırh ve yeni Quantum güçleri de ekleniyor.


Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×