1/2

Rotamız, Online Evrenler 108

Rotamız, Online Evrenler 108

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 25.07.2013 - 14:43
Haftanın öne çıkan MMO haberleri
Her hafta olduğu gibi bu hafta da öne çıkan MMO haberleriyle yine birlikteyiz. Gelin bakalım bu hafta MMO dünyasında neler yaşanmış.

Defiance'ın ilk DLC tarihi açıklandı


Defiance Topluluk Yöneticisi Mathew Everett, Twitter üzerinden yaptığı açıklamayla birlikte, oyunun ilk indirilebilir içerik paketinin Ağustos ayında kullanıcılara sunulacağını belirtti.

Oyunun ilk senesi için toplamda 5 DLC planladıklarını da sözlerine ekleyen Everett, ilk DLC'yi daha erken çıkarmak istediklerini ancak bazı teknik aksaklıkların kendilerine engel olduğunu da açıkladı.

World of Tanks'in son güncellemesi de geldi

World of Tanks oyuncuları nihayet İngiliz tanklarına kavuştular. 8.7 versiyonu yayımlanan oyun, dün Avrupa'da ve bugün ABD'de güncellendi. Güncellemenin 1 Ağustos'ta Kore bölgesi için sunulacağı da belirtildi.

Güncellemeyle birlikte birçok İngiliz tankı oyuna eklendi. Güncellemenin içerisinde Belogorsk-19 isimli yeni bir kış haritası da bulunuyor.

Rotamız, Online Evrenler 108

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×