1/3

Rotamız, Online Evrenler 11

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 5.08.2010 - 12:29
Online oyun kazanı kaynıyor
Geçtiğimiz hafta düzenlenen GDC (Game Developer Conference) hem biz editörler, hem de siz oyuncular için çok verimli geçti. Birçok yeni bilgi ve haber ortaya çıktı. Özellikle Star Wars: The Old Republic’le ilgili haberler ortalığı kasıp kavuruyor. Bunun yanında Star Trek fanlarını sevindirecek bir gelişmeyi de okuyacaksınız. Çok oyalanmadan haberlerimize geçelim.

Star Trek Online, kitap oldu

Son dönemin ilgi çeken MMO’larından Star Trek Online, ilk kitabıyla görücüye çıkmaya hazır. Star Trek Online: The Needs of the Many ismindeki kitap, bu evreni konu alan ilk kitap olma özelliğine sahip. Yazarları ise Betar ödülü sahibi Jake Sisko ve Michael A. Martin.

Rotamız, Online Evrenler 11

Long War’ın terör dolu zamanında geçen öykü, eskinin Species 8472, şimdinin Undine olarak bilinen ırkına karşı sürdürülen savaşı anlatıyor. İlginç bir not olarak yazarın bu çalışmasında uzun bir dönem araştırmalar ve röportajlardan yararlandığını da ekleyelim.

Eser, amazon.com üzerinden ön siparişte. İsteyenler buradan bakabilir.

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×