1/3
Banner Resmi

Rotamız, Online Evrenler 11

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 5.08.2010 - 12:29
Online oyun kazanı kaynıyor
Geçtiğimiz hafta düzenlenen GDC (Game Developer Conference) hem biz editörler, hem de siz oyuncular için çok verimli geçti. Birçok yeni bilgi ve haber ortaya çıktı. Özellikle Star Wars: The Old Republic’le ilgili haberler ortalığı kasıp kavuruyor. Bunun yanında Star Trek fanlarını sevindirecek bir gelişmeyi de okuyacaksınız. Çok oyalanmadan haberlerimize geçelim.

Star Trek Online, kitap oldu

Son dönemin ilgi çeken MMO’larından Star Trek Online, ilk kitabıyla görücüye çıkmaya hazır. Star Trek Online: The Needs of the Many ismindeki kitap, bu evreni konu alan ilk kitap olma özelliğine sahip. Yazarları ise Betar ödülü sahibi Jake Sisko ve Michael A. Martin.

Rotamız, Online Evrenler 11

Long War’ın terör dolu zamanında geçen öykü, eskinin Species 8472, şimdinin Undine olarak bilinen ırkına karşı sürdürülen savaşı anlatıyor. İlginç bir not olarak yazarın bu çalışmasında uzun bir dönem araştırmalar ve röportajlardan yararlandığını da ekleyelim.

Eser, amazon.com üzerinden ön siparişte. İsteyenler buradan bakabilir.

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×