1/4

Rotamız, Online Evrenler 12

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 5.08.2010 - 12:29
Online evrenlerde son gelişmeler
Yeni yamalar, yeni festivaller, yeni haberler... Bu haftaki rotamız dopdolu görünüyor. World of Warcraft’la ilgili çok ayrıntılı bir 3.3.3 yaması incelemesi, Lord of the Rings Online’la ilgili festival haberi, Champions Online’la ilgili değişiklikler ve cabası.

Bu haftaki World of Warcraft 3.3.3 yama incelemesi için editör arkadaşımız Ruşen Göbel’e teşekkürlerimizi sunarız. Bu incelemeyi okumadan önce iyi hazırlanın. Çünkü, “You’re not prepared!”

World of Warcraft Patch 3.3.3 İncelemesi

Blizzard'ın fazlasıyla sevilen devasa online oyunu World of WarCraft'a Çarşamba günü yeni bir güncelleme geldi. Yaklaşık 180 MB yer kaplayan bu güncelleme, çoğu dengeyi değiştirdi. Dilerseniz güncelleme notlarına beraber göz atalım.

Rotamız, Online Evrenler 12


World of Warcraft'ın 3.3.3 güncellemesi, özellikle PvP (Player Versus Player) ve sınıfların genel özellikleri üzerine yoğunlaşmış. PvP mekaniğinde, oldukça sağlam değişiklikler bizi bekliyor. Bundan böyle her düşmanı öldürdüğümüzde, 2 kat Honor puanı alıyoruz. Ayrıca 3.3.0'la gelen Dungeon Finder'a benzer bir Random Battleground da oyuna eklenen özellikler arasında.

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×