1/4

Rotamız, Online Evrenler 12

Özgür Yıldız 5.08.2010 - 12:29
Online evrenlerde son gelişmeler
Yeni yamalar, yeni festivaller, yeni haberler... Bu haftaki rotamız dopdolu görünüyor. World of Warcraft’la ilgili çok ayrıntılı bir 3.3.3 yaması incelemesi, Lord of the Rings Online’la ilgili festival haberi, Champions Online’la ilgili değişiklikler ve cabası.

Bu haftaki World of Warcraft 3.3.3 yama incelemesi için editör arkadaşımız Ruşen Göbel’e teşekkürlerimizi sunarız. Bu incelemeyi okumadan önce iyi hazırlanın. Çünkü, “You’re not prepared!”

World of Warcraft Patch 3.3.3 İncelemesi

Blizzard'ın fazlasıyla sevilen devasa online oyunu World of WarCraft'a Çarşamba günü yeni bir güncelleme geldi. Yaklaşık 180 MB yer kaplayan bu güncelleme, çoğu dengeyi değiştirdi. Dilerseniz güncelleme notlarına beraber göz atalım.

Rotamız, Online Evrenler 12


World of Warcraft'ın 3.3.3 güncellemesi, özellikle PvP (Player Versus Player) ve sınıfların genel özellikleri üzerine yoğunlaşmış. PvP mekaniğinde, oldukça sağlam değişiklikler bizi bekliyor. Bundan böyle her düşmanı öldürdüğümüzde, 2 kat Honor puanı alıyoruz. Ayrıca 3.3.0'la gelen Dungeon Finder'a benzer bir Random Battleground da oyuna eklenen özellikler arasında.