1/4
Banner Resmi

Rotamız, Online Evrenler 12

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 5.08.2010 - 12:29
Online evrenlerde son gelişmeler
Yeni yamalar, yeni festivaller, yeni haberler... Bu haftaki rotamız dopdolu görünüyor. World of Warcraft’la ilgili çok ayrıntılı bir 3.3.3 yaması incelemesi, Lord of the Rings Online’la ilgili festival haberi, Champions Online’la ilgili değişiklikler ve cabası.

Bu haftaki World of Warcraft 3.3.3 yama incelemesi için editör arkadaşımız Ruşen Göbel’e teşekkürlerimizi sunarız. Bu incelemeyi okumadan önce iyi hazırlanın. Çünkü, “You’re not prepared!”

World of Warcraft Patch 3.3.3 İncelemesi

Blizzard'ın fazlasıyla sevilen devasa online oyunu World of WarCraft'a Çarşamba günü yeni bir güncelleme geldi. Yaklaşık 180 MB yer kaplayan bu güncelleme, çoğu dengeyi değiştirdi. Dilerseniz güncelleme notlarına beraber göz atalım.

Rotamız, Online Evrenler 12


World of Warcraft'ın 3.3.3 güncellemesi, özellikle PvP (Player Versus Player) ve sınıfların genel özellikleri üzerine yoğunlaşmış. PvP mekaniğinde, oldukça sağlam değişiklikler bizi bekliyor. Bundan böyle her düşmanı öldürdüğümüzde, 2 kat Honor puanı alıyoruz. Ayrıca 3.3.0'la gelen Dungeon Finder'a benzer bir Random Battleground da oyuna eklenen özellikler arasında.

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×