1/2

Rotamız, Online Evrenler 13

Özgür Yıldız 12.08.2010 - 14:34
Online dünyada haftanın öne çıkanları...
Oyun endüstrisine bomba gibi düşen Duke Nukem Forever haberinden sonra online oyun dünyası da bir hareketlenme bekler oldu. WoW: Cataclysm, EVE Online ve EverQuest II’yle ilgili haberlerimize geçelim, bakalım bu hafta öne çıkanlar neler olmuş.

EVE Online kitabı satışta

MMO’larla ilgili kitaplar durmadan piyasaya çıkıyor. Bu modanın son örneği ise EVE Online’ın kitabı olan The Burning Life. Tor Books ve CCP Games’in ortak çıkardığı kitap, EVE Online evreninde geçyior. Yazar ise EVE Online’ın ana yazarı Hjalti Danielsson.

Kitabın fiyatı 25 dolar. Ancak amazon.com üzerinden daha ucuza almak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

https://www.amazon.com/EVE-Burning-Life-Hjalti-Danielsson/dp/0765324865

Rotamız, Online Evrenler 13

Old Republic Xbox 360’a mı geliyor?

Geçtiğimiz hafta ortalığı sallayan bir oyun listesine göre Star Wars: The Old Republic, Xbox 360 için 2011’de piyasada olacağı söyleniyordu. Bu tabi ki bir çok söylentiyi beraberinde getirdi.
Ancak bu söylentilerin ardından açıklama yapan The Old Republic Topluluk Başkanı Sean Dahlberg “Star Wars: The Old Republic, şu an PC için Microsoft Windows işletim sistemi kullanılarak üretiliyor. Bunun dışında da işletim sistemleri ve platformlar olduğunun farkındayız ancak şu an geliştirmemizi PC odaklı yapıyoruz.” dedi.
Bu şekilde söylentilerin de sonunu getirdi. Ancak bu açıklama fanları yeterince tatmin etmişe benzemiyor.