1/3

Rotamız, Online Evrenler 14

Rotamız, Online Evrenler 14

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 1.07.2010 - 15:34
Online oyun kazanı kaynıyor
Geçtiğimiz haftanın yoğun şaka trafiği, siz okuyucuları yorduğu kadar biz yazarları da yordu. Yine de yüzleri gülümsetmediğini söyleyemeyiz. Özellikle Blizzard'ın bu seneki şaka bombardımanı bizleri oldukça eğlendirdi. Şakaların ardından, MMO dünyasından farklı haberler gelmeye başladı. Bunlardan henüz gündeme düşenler arasında en önemlisi ise World of Warcraft'ın beklenen ek paketi Cataclysm'in kapalı betaya gireceğinin açıklanması. Henüz resmi bir duyuru olmamasına rağmen Blizzard'dan küçük bilgiler geliyor. Sınıfların ek pakette nasıl değişiklikler geçireceği de yavaş yavaş açıklanmaya başladı. Ancak bu hafta World of Warcraft haberlerini es geçip, diğer MMO'lardan gelen gelişmelere yoğunlaşacağız.

EVE Online geliştiricileri dorukta

EVE Online'ın geliştiricisi CCP'den üç kişi, Afrika'nın en yüksek dağı olan Klimanjaro Dağı'na tırmandı. 1 Mart'ta doruğa ulaşan takım, CCP bayraklarını da götürmeyi unutmamış. EVE Online Facebook sayfasında paylaşılan haberde şu sözler yer alıyor: "1 Mart, saat sabah 6.30'da CCP'nin Reykjavik ofisinden üç üye (ve bir arkadaş) Klimanjaro Dağı'nın tepesineulaştılar. 6 günlük bu yorucu seyahatte soldan sağa Sveinn Sevinsson, CCP Solomon, CCP Diagoras ve CCP Punkturis, Uhuru Tepesi'nde CCP bayrağını gururla dalgalandırıyor." CCP geliştiricilerini biz de buradan kutluyoruz. Hem EVE Online için, hem de bu başarı için.

Rotamız, Online Evrenler 14


D&D Online: Update 4 yaması yayımlandı

DDO için Update 4 yaması yayımlandı. Update 4'le birlikte yeni macera paketi "Sentinels", oyuna eklenmiş olacak. Oyuncular, bu paketle birlikte "Sentinels" grubuna katılarak undead korsan saldırısını topraklardan uzak tutmaya çalışacak.

Paket level 6'dan 8'e kadar yapılabilir olacak. Ayrıca level 20 karakterlere sahip olanlar içinse Epic zorlukta da yapılabilecek.

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×