1/2

Rotamız, Online Evrenler 47

Anıl Kalkan
Anıl Kalkan 18.12.2010 - 00:26
Kısa bir aranın ardından yeniden rotamız, online evrenler
Sitemiz okuyucuları bir süredir Rotamız Online Evrenler'in yazılmadığını fark etmiştir sanırım. Editörlerimizden Özgür Yıldız'ın askerlik görevi sebebiyle, kendisi dönene kadar yeni makaleleri ben yazarak, boşluğunu doldurmaya çalışacağım. Beğeneceğinizi umarak, sürekli güncel kalabilen MMO evrenindeki son gelişmelere bir göz atalım diyorum. Öncelikle bu hafta yeni çıkan World of Warcraft: Cataclysm gündemi epey meşgul ederek listelere 1 numaradan yerleşti. Gerekli bilgileri zaten yapılmış olan incelemeden öğrendiğinizi varsayarak diğer oyunlara geçeceğim.

Rotamız, Online Evrenler 47
Star Wars: The Old Republic için geri sayımlar

Hesaba Cataclysm'i katmadığımız takdirde, şu günlerde en popüler oyun The Old Republic diyebiliriz. Oyunun dağıtım haklarını EA'nin de almasından sonra, oyuncular iyice meraklanmaya başladı. Çıkması için artık kısa bir süre kalan oyunun “beta” aşamasına geçildi bile. Şu anda hala oyunu denemek için yeni kullanıcılar kabul ediliyor ve aralarından biri siz de olabilirsiniz (https://www.swtor.com/tester). BioWare, "tester" sıfatındaki kullanıcıların yeterli seviyeye ulaştığını düşündüğü an, beta'yı da başlatacak. Bu iş için bir takım kıstaslar arıyor tabii firma. Örneğin, 18 yaşından büyük olunması, Star Wars: The Old Republic topluluğu üyesi olması gibi. Ayrıca sizin ve bilgisayarınızın bilgilerini de istiyorlar. Şansınızı deneyin derim en azından, böylece bu oyunu ilk test edenlerden biri olabilirsiniz.

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×