1/2

Rotamız, Online Evrenler 48

Rotamız, Online Evrenler 48

Anıl Kalkan
Anıl Kalkan 27.12.2010 - 11:19
Durmak yok, rotaya devam...

Oyun dünyasındaki genel durgunluk MMO'ları da bulmuş gibi gözüküyor. Ben de hem sizlerden gelen istekler, hem de yenilikler doğrultusunda bu hafta da Türkiye'de ağırlıklı oynanan oyunlara göz atayım dedim. Fazla uzatmayalım lafı, buyrun Online Evrenler'e alalım sizi…

6. Efsane doğuyor: Unutulmuş Dünya

Joymax'in oyunu Silkroad Online bu ara oldukça hareketli günler geçiriyor. Öncelikle oyuna henüz yeni güncelleme geldi, Legend VI: Forgotten World adıyla gelen paket oyuna birçok değişikliği de beraberinde getiriyor. Örneğin; satış sistemi farklı ama iyi bir yönde gelişime uğramış. Eskiden oyuncular eşyalarını oyundaki "Network" sistemi ile satışa koyabiliyordu, yine oradan da item arayabiliyordu. Artık rekabeti arttırıcı bir NPC sistemi gelmiş. Ayrıca yeni eklenen cave ve PvP sisteminde değişiklikler bulunuyor. Tabii bunun yanında gelen daha birçok güncelleme ve geliştirme var oyun içinde. Eklenen yeni item'ler, avatar'lar da cabası.

Kış etkinliklerinin de başladığı Silkroad'da Santa GM de şehre geldi. 4 Ocak 2011'e kadar sürecek olan etkinlikte çeşitli scroll'ları kazanma şansınız bulunuyor. Kaçırmak istemeyenler elini çabuk tutsun. Ayrıca daha önce oyuna uzun süre giriş yapmadığı için hesapları engellenen oyunculara da bir çeşit "af" gelmiş durumda.

Knight Online'da yeni yıl yaklaşıyor

Yılbaşından nasibini alan bir diğer oyun da ülkemizde oldukça popüler olan Knight Online. Oyunda Moradon, Luferson ve El Morad Castle bölgelerinde 4 farklı, yeni yılbaşı görevi bulunuyor. Bir kısmı gün içinde sadece bir kez yapılabilen bu görevleri tamamladığınızda karşılık olarak üst sınıf zırhlar, silahlar alabilme şansınız var.

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×