1/2

Rotamız, Online Evrenler 5

Özgür Yıldız 21.10.2010 - 13:56
Devasa diyarlardan son gelişmeler
Sınavların bittiği, havaların da biraz olsun normale döndüğü şu sıralarda dışarı çıkıp eğleneceğiniz yerde, evinizde ya da internet kafede “Lich King ölmüş, başımız sağolsun” gibi dialoglara girdiğinizi duyar gibi olduk. Biz de vakit kaybetmeden yepyeni rotamızla yol alalım dedik. Bu hafta da MMO evrenlerle ilgili önemli ve bir o kadar şaşırtıcı haberler var. Bakalım neler olmuş.

Warhammer 40K MMO’su ne zaman geliyor?
Büyük hayran kitlesine sahip evrenlerden Warhammer 40K’nın MMO’su, uzun süredir beklenen oyunlar arasında. THQ’da bu hayranları mutlu edecek açıklamalar yapıyor. Son gelişmelere göre Warhammer 40K’nın, 7 senelik bir ömrü olacak. THQ’nun patronu Brian Farrell, şirketin en fazla kâr beklenen ürününün Warhammer olduğu ve önümüzdeki E3 fuarında oyunla ilgili merak edilenlerin açıklanacağını belirtti.

Warhammer’ın, önümüzdeki iki sene içinde çıkması bekleniyor.

Rotamız, Online Evrenler 5

LotRO’ya yeni yama
J.R.R. Tolkien’in eserinden uyarlanan LotR Online, filmin ve kitapların hastalarının tedavi yöntemi olmaya devam ediyor (yoksa daha da mı hasta ediyor?). Yeni yayınlanacak Volume 3: Allies of the King, Book 1: Oath of the Rangers yamasıyla oyuncular Dol Guldur’a geri dönecekler. Tamamen yeni bir Skirmish olan ”Depths of Nûrz Ghâshu”yu içeren yamayla birlikte halihazırda bulunan dört Skirmish’e de 12 kişilik modlar eklenecek.

Güncellemeyle birlikte 65 level olan oyunculara yeni recipe’lar ve sınıf eşyaları da gelecek.