1/2
Banner Resmi

Rotamız, Online Evrenler 6

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 21.10.2010 - 13:56
Bakalım, yeni olarak neler var?
Yine bir sevgililer günü geldi çattı. MMO’cular için bu hafta sonunun zor geçeceğini söyleyebiliriz. Ya sevgilinizle buluşup karakterinizle oynayamayacak, ya da karakterinizi geliştirmeye devam ederken “Benim neden bir sevgilim yok ki” diyeceksiniz. Eninde sonunda hüzün var ne de olsa... MMO’ların sevgililer günüyle ilgili aktiviteleri devam ededursun, bu hafta da birbirinden ilginç haberlerimiz var. Özellikle beta testler, yeni yamalar ve eklentiler, ilginizi çekecek cinsten.

Champions Online eklentisi bedava!
Uzun süredir beklenen Vibora Bay genişleme paketi, Champions Online oyuncularına Mart ayında sunulacak. Eklentinin yeni adı ise Champions Online – Revelation.
Revelation, oyunculara bedava olarak verilecek. Bu hareketin Champions Online’ı biraz olsun canlandıracağını söyleyebiliriz. Yeni eklentiyle birlikte Champions Online evreni sakinleri, Black Mask X’in yönetimindeki Vibora Bay’e gitme fırsatı yakalayacaklar.

Rotamız, Online Evrenler 6

Sevgiliyi boş ver, Cinayet Gecesi’ne gel
WoW’cular kalplerin peşinde koşadursunlar, Warhammer oyuncuları daha tehlikeli görevler yapıyorlar bu sırada. Warhammer Online’da devam eden Night of Murder aktivitesinde, Witch Elf ve Witch Hunter’lardan alınan görevlerle, çeşitli eşyalar bulmak mümkün oluyor. 3 oyun günü süren bir +%10 xp/ün/hasar/alınan sağlık buff’ı, Well-Mounted Skull, Khanie’s Caress gibi eşyalar veren görevler, kullanıcıları oyalayacağa benziyor.

Warrior Epic’e yeni yama
Warrior Epic’in yapımcısı True Games, yapılan açıklamada aksiyon-macera tarzındaki MMO’ları için yeni bir yama yayınlandığını açıkladı. Bu güncellemeyle Warrior Epic’e yeni bir takım boss’u, amaç tabanlı PvP savaş, tam bir rehber, yeni hedef sistemi ve oyun içi dükkandan satın alınabilecek yeni eşyalar geliyor.

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×