1/4

Rotamız, Online Evrenler 7

Özgür Yıldız 21.10.2010 - 13:56
Online dünyada öne çıkan gelişmeler. WoW röportajı da içeride!
MK ofisindeki simit savaşlarından fırsat bularak sizlerle tekrar birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyorum sevgili “Rotamız, Online Evrenler” okuyucuları. Susam yığınının arasından ellerimi klavyeye uzattığım anda MMO dünyasından neler olup bitmiş, derlemekle kalmadım. İlerleyen sayfalarda güzel bir Fall of the Lich King röportajını bulacaksınız. Bu röportajda Arthas’ın düşüşünün arka planında yapılanları öğrenebileceksiniz. Siz kemerlerinizi bağlayın, ben de hiperuzay motorlarımızı çalıştırayım.

10 dolara full Star Wars tecrübesi!

Hazır Star Wars, TV ekranlarında boy gösterirken, giysileri mağazalarda satılırken, bir de başımıza Galaxies çıktı. Bugünden itibaren 22 Şubat’a kadar Star Wars Galaxies: Complete Online Adventures Premium Plus Pack, %50 indirimle Steam üzerinden satın alınabiliyor. Sadece 10 dolara alabileceğiniz bu paketin içinde ise SW: Galaxies’le ilgili herşey mevcut. Orijinal oyun ve tüm eklentileri, oyun içi bir AT-RT aracı, Kraliçe Amidala’nın gemisi, General Grievous’un Episode 3’teki motorsikleti, Mustafarian yeraltı sığınağı, Varactyl ve Lava Flea bineği. Star Wars hayranlarının kaçırmayacağını düşündüğümüz bu paketin yanında eve servis ışın kılıcı da koysalar yadırgamazdık hani. Değil mi Lucas amca?

Rotamız, Online Evrenler 7

Aion’a estetik müdahale

NCSoft’un çok sevilen MMO’su Aion’a estetik müdahale geldi. Artık karakterinizin adını, cinsiyetini ve hatta Guild’inizin adını bile değiştirebileceksiniz. Bu servisler oyuncular tarafından memnuniyetle karşılanıyor. Fakat herşeyin karşılığı olduğu gibi bu hizmetlerin de bedeli var. Karakterinizin ismini veya görünüşünü değiştirmek istiyorsanız 9.99 dolar, cinsiyetini tamamen değiştirmek istiyorsanız 14.99 dolar, Guild’inizin ismini değiştirmek istiyorsanız da 19.99 dolar ödemeniz yeterli oluyor. Bazıları için gereksiz gibi görünen bu servisler, RP(Role playing) hayranları için bulunmaz birer cevher.