RPG oyunu Dungeons 2, GOG üzerinde kısa süreliğine ücretsiz

RPG oyunu Dungeons 2, GOG üzerinde kısa süreliğine ücretsiz

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 18.02.2018 - 13:25
GOG'dan bir ücretsiz oyun daha.

Sevilen rol yapma oyunu Dungeons 2, GOG tarafından oyunculara ücretsiz olarak sunuldu. Geçtiğimiz günlerde King of Fighters 2002 isimli oyunu ücretsiz olarak veren GOG, oyuncuları sevindirmeyi başardı. Oyunu ücretsiz olarak kütüphanenize ekledikten sonra, GOG'un gerçekleştirdiği Çin yeni yılı indirimlerinden oyunun sahip olduğu ek paketlere de uygun bir fiyata satın alabilirsiniz.

Dungeons 2, GOG'da ücretsiz oldu

Normalde 20 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olan Dungeons 2'nin A Chance of Dragons, A Song of Sand and Fire DLC'lerine 0,99 dolardan sahip olabilirken, A Game of Winter paketini de 2.99 dolara kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Kısacası saatler sürecek olan ekstra oyun içeriğine toplamda 4.97 dolara sahip olabilirsiniz.

Peki oyunu nasıl satın alıyoruz? Öncelikle GOG sitesine giriş yapmanız gerekiyor. Buradan GOG hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor. GOG hesabınız yoksa hemen bir tane açın. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra ana sayfada Dungeons 2'nin yanındaki "get it for free" butonuna tıklayarak kütüphanemize ekliyoruz. Sonrasında hesabınıza geçerek oyunu rahatlıkla indirmeye başlayabilirsiniz. Steam'de "çoğunlukla olumlu" olan Dungeons 2, oynaması eğlenceli bir yapım.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 23.10.2020 08:13
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.02.2018 00:21
bende bedava gözükmüyor?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.02.2018 00:02
şuan üye oldum ve ücretli olduğunu gösteriyor bi yanlışlık olmasın ?
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×