RPG türündeki Knights Chronicle oyunu için ön kayıtlar açıldı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 7.05.2018 - 13:17
Üç boyutlu mobil RPG oyunu Knights Chronicle geliyor

Netmarble Corporation, yeni sıra tabanlı RPG oyunu Knights Chronicle'ı mobil cihazlar için duyurdu. Oyun tüm dünyada yayınlanana kadar oyuncular ön kayıt yaptırarak, SSR dereceli 6 yıldızlı Rebecca, Beyaz Şövalyeler, 1 milyon altın ve 200 elmas gibi oyun içi hediyeler kazanacak. Knights Chronicle yayınlandığında yaptığında iOS ve Android cihazlarda oynanabilecek.

Ön kayıt yaptıranlara hediyeler var

Knights Chronicle mobil cihazlarda sıra tabanlı RPG türünde bir oyun ve tamamen ilginç bir hikâye ile birlikte anime türünde savaş sahneleri sunuyor. Oyunda 100'den fazla kahramanın yanı sıra, “Garniel” gezegeninin yok olmasını önlemek için büyük bir maceraya atılan Theo ve arkadaşlarının hikâyesi anlatılıyor.

Hikâye akışı tamamen 3D grafikler ile desteklenirken karakter sesleri ünlü ses aktörleri tarafından seslendirildi. Her bir aşama için kahraman ve onların benzersiz özel güçleri, stratejik bir oyun için daha iyi bir şans sunuyor.

Netmarble Division Director Youngjae Park: “Knights Chronicle tamamen 3D grafikler ve fantastik sahneleri ile birlikte otantik sıra tabanlı bir RPG oyunudur” diyor ve ekliyor: “Umarım birçok oyuncu ön kayıtlara katılır ve oyun çıkışını yaptıktan sonra Knights Chronicle'ın keyfini çıkarır.”

Knights Chronicle yaklaşık 140 ülkede çıkış lansmanına hazırlanıyor. Yepyeni bir tanıtım fragmanı, karakter tanıtımları ve daha fazla bilgi için http://knightsgbweb.netmarble.com/ adresindeki ön kayıt sitesini ziyaret edin.

Basın Bülteni

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 6.05.2021 23:06
Kalan Karakter : 300 Gönder
RPG türündeki Knights Chronicle oyunu için ön kayıtlar açıldı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×