RTX 30 serili Monster Notebook'lar satışa çıkıyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 15.02.2021 - 13:55
NVidia’nın en yeni ekran kartlarına sahip Monster Notebook’un Tulpar serisi dizüstü bilgisayarları, oyuncu ve içerik üreticilerine yeni bir dünya sunuyor

Monster Notebook, oyun oynarken veya içerik üretirken en iyi performansı almak isteyenler için RTX 30 serisi kartlara sahip olan Tulpar serisinin yakında satışa çıkacağını duyurdu. Her ihtiyaca uygun 7 farklı alternatif sunulan Monster Tulpar modellerine sahip olmak isteyenler, Monster Notebook web sitesi üzerinden ön sipariş verebiliyor. 10. nesil i7 işlemci, 144Hz FHD ve 165 Hz QHD ince çerçeve seçenekleri, genişletilebilir ram ve SSD opsiyonunun yanı sıra ince kasadan oluşan Monster Tulpar serisi sahipleri NVIDIA GeForce RTX™30 ekran kartlarıyla gelen yapay zeka desteği, Işın İzleme Teknolojisi, DLLS Teknolojisi ve NVIDIA Broadcast özelliklerinin keyfini sürecek.

Yapay zeka destekli 2. nesil RTX mimarili Ampere

Yeni Tulpar serilerinde görev alan GeForce RTX™ 3060 ve GeForce RTX™ 3070 ekran kartları, bünyelerinde yeni RT ile tensör çekirdeklerine ilave olarak duraksız işlem özellikli çoklu işlemciler barındırıyor. NVIDIA'nın ödüllü 2. nesil RTX mimarisi Ampere ile üretilen GeForce ekran kartlı Tulpar’lar, yüksek performans beklentisini her zamankinden daha hızlı ve daha iyi hale getirmek için kullanılan yapay zekayı ve yeni sistem optimizasyonları ile yerine getiriyor.

NVIDIA Reflex ile oyuncular bir adım önde

GeForce RTX™30 Serisi ekran kartları ile birlikte ortaya çıkan NVIDIA Reflex teknolojisi, rekabetçi oyunlarda oyuncunun karşılaştığı gecikmeyi en aza indiriyor. Azaltılmış gecikme, oyuncunun hareketlere rakibinden daha hızlı tepki vermesini sağlıyor. Hedeflerine daha hızlı nişan alan, daha hızlı tepki süresine sahip oyuncular özellikle espor tabanlı rekabetçi oyunlarda bir adım öne geçmiş oluyor.

Işın izleme teknolojisi Tulpar’da 

Işığın fiziksel davranışını simüle etmenin ötesinde görsel detaylar ve gerçekçilik öğelerini en yüksek seviyede akıcı bir biçimde sunan Işın İzleme Teknolojisi’ne sahip RTX™30 ekran kartları, geleceğin teknolojisini bugün yaşatıyor. Günümüzün en popüler oyunlarında eşi benzeri olmayan bir deneyim yaşatan RTX teknolojisi, sinema kalitesindeki görselleri gerçek zamanlı işleme özelliğine sahip. 

RTX 30 serili Monster Notebook'lar satışa çıkıyor

DLSS teknolojisi ile açılan yeni FPS kapıları

Görsel oyun deneyimi veya içerik üretiminde vazgeçilmez olan ve hep daha fazlasının beklendiği FPS hızı, NVIDIA DLSS teknolojisi ile zirveye ulaşıyor. GeForce RTX™30 ekran kartlarının üzerindeki yapay zeka teknolojisiyle çalışan özel tensör çekirdekleri, kare hızlarını, görüntü kalitesinden ödün vermeden artırıyor. Teknolojide çığır açan yapay zekâ destekli görüntü oluşturma teknolojisi NVIDIA DLSS sayesinde maksimum FPS ve maksimum kalite elde ediliyor.

Oyun deneyiminizi NVIDIA Broadcast ile canlı paylaşın 

Günümüzün vazgeçilmez trendi olan oyun deneyiminin canlı paylaşımı konusunda da yenilikler getiren NVIDIA, yeni uygulaması NVIDIA Broadcast ile yayıncı olmak isteyen oyuncuların hayatını kolaylaştırıyor. NVIDIA Broadcast uygulaması, yapay zekayla geliştirilmiş ses ve video özellikleri ile oyun alanını ev stüdyosuna dönüştürüyor. Böylece canlı yayınlar, sesli sohbetler ve video konferans görüşmeleri bir üst seviyeye taşınıyor.

Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2023 16:57
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.02.2021 14:35
BTC'cilerden kalırsa tabii.
MK Okuru
MK Okuru 18.02.2021 00:28
14:35 - Tabiki kalmayacak. Birde bu güzelleri size mi bırakacaktım?!
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.02.2021 21:39
11. Nesil Intel de ekleselermiş iyi olurmuş 11.nesil gerçekten mükemmel
MK Okuru
MK Okuru 16.02.2021 11:18
11.nesil 8 çekirdek yok ki, daha çıkmadı iyi ki koymamışlar bu laptoplara 11.nesil 4 çekirdeklileri
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.02.2021 16:51
3080 e sahip Semruk serisinin fiyatını merak ediyoruz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.02.2021 10:41
valla dual core işlemcili 1 gb ekran kartlı emektarımla yola devam üzgünüm be leyla
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.02.2021 15:02
Çok pahalı olacaklar be yine uzaktan bakıcaz desene
Kalan Karakter : 300 Gönder
RTX 30 serili Monster Notebook'lar satışa çıkıyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×