RTX Red Rock

Umut Ersaraç
Umut Ersaraç 3.06.2010 - 12:31
Hile Kodları
Bütün bölümler için - "Options" menüsündeki "Codes" ekranına gelin ve sırasıyla Aşağı , Sol , Sol , Aşağı , Sol , Aşağı , Sağ , Aşağı , Sol , Aşağı tuşlarına basın.

Daha fazla özellik için - "Options" menüsündeki "Codes" ekranına gelin ve sırasıyla Sol , Aşağı , Yukarı , Sol , Sağ , Yukarı , Aşağı , Sol , Sağ , Aşağı tuşlarına basın.

Daha fazla eşya için - "Options" menüsündeki "Codes" ekranına gelin ve sırasıyla Sağ , Sağ , Sağ , Sağ , Sağ , Sol , Sol , Sol , Yukarı , Yukarı tuşlarına basın.

Zor mod için - "Options" menüsündeki "Codes" ekranına gelin ve sırasıyla Aşağı , Yukarı , Yukarı , Yukarı , Yukarı , Yukarı , Yukarı , Yukarı , Yukarı , Aşağı tuşlarına basın.

Normal mod için - "Options" menüsündeki "Codes" ekranına gelin ve sırasıyla Yukarı , Aşağı , Yukarı , Aşağı , Yukarı , Aşağı , Yukarı , Aşağı , Yukarı , Aşağı tuşlarına basın.

Kolay mod için - "Options" menüsündeki "Codes" ekranına gelin ve sırasıyla Yukarı , Aşağı , Aşağı , Aşağı , Aşağı , Aşağı , Aşağı , Aşağı , Aşağı , Yukarı tuşlarına basın.

"Old Soul Super Weapons"ı almak için - "Options" menüsündeki "Codes" ekranına gelin ve sırasıyla Sağ , Yukarı , Aşağı , Aşağı , Yukarı , Sağ , Sağ , Yukarı , Aşağı , Aşağı tuşlarına basın.
RTX Red Rock

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×