Rus kozmonot: Dünya dışı yaşam bulundu

Furkan Güler
Furkan Güler 29.11.2017 - 15:12
Benzer bir iddia bu sefer Rus kozmonottan geldi.

ISS üssünde görevli olan Rus kozmonot Anton Shkaplerov, dünya dışında yaşamayı başaran bir bakteri bulduklarını açıkladı. Yerel Rus basınına konuşan Shkaplerov, buldukları mikroorganizmaların dış uzaydan gelmiş olabileceğini belirtti. Yeni bulunan bakterinin, daha önceden bulunan numuneler arasında görülmediğini söyleyen kozmonot, "Uzaydan bir yerden gelip yüzeyde kalmışlar." söyleminde bulundu.

Rus kozmonot uzaylıların varlığını kanıtlamaya çalışıyor

Ekibi ile birlikte bakterileri incelediklerini belirten Shkaolerov, Dünya'dan gelen bazı bakteri türlerinin - 150 ve 150 santigrad derece arasında hayatta kalabileceğini belirtti. Bu iddiası ile birlikte kozmonot, buldukları bu bakterinin dünya dışı yaşama işaret edebileceğini söyledi. Hatırlayacağımız üzere Kanada'nın eski Savunma Bakanı'da uzaylıların Dünya'ya geldiğini ancak 4 adet ırkı vurduklarını belirtmişti. Uzaylıların Andromeda ve Satürn'ün uydularından geldiğini belirten eski Savunma Bakanı Paul Hellyer'in bu ifadesi oldukça dikkat çekmişti.

Sonrasında Hellyer, "1961 yılında Soğuk Savaş döneminde 50 UFO aracının Rusya üzerinden Avrupa'ya doğru inmeye başladı. Komutanımız çok endişelenmişti ve panik butonunu kullanarak orduyu gerekli bölgeye konuşlandırdı. Sonrasında yapılan soruşturma 3 yıl sürdüğü ve uzaylılar hakkında oldukça fazla bilgi elde ettik. Soruşturma sonucunda bu uzaylıların Andromeda'dan ve Satürn'ün uydularından geldiğini öğrendik." açıklamasında bulunmuştu.

Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 20.09.2021 07:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.12.2017 08:09
Uzayli gormeden olecegiz bizim jenerasyondan kimse heveslenmesin belki 10 sonraki nesil gorur. Ayrica bizimle kurulacak dunya disi yasamla temasin iyi bir sey olacagini dusunenin alnini karislarim. Yeri geliyor kardesine kazik atiyorsun dunya disi varliga nasil guveniyorsun. Afrikanin hali ortada
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.11.2017 20:34
ula yağmur bile gökyüzünden yağıyor tabiiki dünya dışında yaşam olacak,burda tartıştığımız insan üstünde bir varlık varmı ? geçin artık orda su varmı burda mikrorganizma varmı
MK Okuru
MK Okuru 30.11.2017 23:15
Yağmur ne alaka kardeş??Nasıl referans aldın bunu merak ediyorum
Kalan Karakter : 300 Gönder
nietzsche
nietzsche 30.11.2017 12:25
İnsanlar halen bu tür şeylere bilim kurgu gözüyle bakıyor. Bilim kurgu derken bile aklıma şu gelir ''ateş olmayan yerden duman çıkmaz.'' Milyarlarca galaksi, milyarlarca gezegen var. Siz okyanusa bir kova suyu daldırıp, ''aa kovanın içinde balina yok'' diyorsunuz. Evren de öyle işte...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.11.2017 01:49
kusura bakmayın da tamamen savsata 4 ırk öldürmüşte bilmem neymiş sen daha samanyolun da herhangi bir gezegene ineme adam andromeda dan gelecek teknoloji bulup gelsin hemde bundan 50 yıl önce sen de adamları keklik avlar gibi avla sonra da milletin buna inanmasını bekle
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.11.2017 19:39
Şu tarz haberlerde senin ismini göreceğimden her defasında emin oluyorum ve henüz yanılmadım. SiriusUFO mu merlin'in kazanı mı ayırt edilmiyor artık :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
Rus kozmonot: Dünya dışı yaşam bulundu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×