Rüzgar Erkoçlar, yıllar sonra yeni bir sinema filminde rol aldı

Rüzgar Erkoçlar, yıllar sonra yeni bir sinema filminde rol aldı

Furkan Güler
Furkan Güler 4.04.2018 - 16:52
Ünlü oyuncu oyunculuk kariyerine geri döndü.

Bir dönem geçirdiği ameliyatlar yüzünden medyanın gündeminden düşmeyen Rüzgar Erkoçlar, yıllar sonra ilk defa yeni bir sinema filminde rol aldı. Öğrenci Kafası: Soygun adını alan filmde bir grup öğrencinin soygun planına tanıklık edeceğiz. Yönetmen ve senaristliğini Ayhan Sonyürek'in yaptığı komedi türündeki filmin oyuncu kadrosunda Rüzgar Erkoçlar'ın yanında Beril Kayar, İlayda Fidanlık, Tolga Özaltındere, Emel Çetin, Kaan Deringöl gibi oyuncular yer alıyor. Eylül 2017 tarihinde evlenen Erkoçlar, evliliğinden sonra TV'lere ve beyaz perdeye döneceğini belirtmişti. Oyuncunun ilk projesi kitlelerce çok beğenilmese de, kendisi için iyi bir başlangıç olduğunu söyleyebiliriz.

Rüzgar Erkoçlar'ın oynadığı yeni sinema filmi belli oldu

Instagram hesabından film ile ilgili bazı bilgiler paylaşan genç oyuncu, filmde Toprak isimli genç bir erkeği canlandıracağını söyledi. Hayranlarını sevindiren Rüzgar Erkoçlar'ın oynadığı yeni film Öğrenci Kafası: Soygun, 27 Nisan tarihinde vizyona girecek. Film ile alakalı ilk fragmanı paylaşan yapımcı ekip ise aldığı geri dönüşlerden memnun durumda. Diğer bir yandan uzun süredir oyunculuk kariyerine ara veren Rüzgar Erkoçlar'ın, yeni projelerinde nasıl bir performans göstereceği ise merak konusu olmuş durumda.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 23.10.2020 02:47
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.04.2018 20:43
öyle sakal bıyık bırakmayla erkek olunmuyor sevgili erkoçlar,gözleriniz sizi ele veriyor,ruhunuz hala kadın,ne kadar kendinizi dövmeli,sakallı,janti,cool bir adama çevirmeye çalışsanızda olmuyor...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.04.2018 20:02
Erkak adamın erkak sevgilisi olur :D Asker işi nooldu başgaaan???
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.04.2018 17:02
yaw bari sesi ve göz rengini değiştirseydi,ben hala kadın olarak görüyorum ne yalan söyleyeyim,gay falanda değilim ama bildiğin güzel kıllı hatun gibi duruyo,hele konuşunca : d
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.04.2018 17:02
La Case De Ergen. Baba Çal Baba Çal Baba Çal Çal Çal
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.04.2018 17:00
Abi askerlik işi nooldu ya :D:D:D Bi biz enayiyik sanırsam gidip 6 ayımızı verdik geldik.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×