Ryan Reynolds, Deadpool hakkında önemli açıklamalarda bulundu

Ryan Reynolds, Deadpool hakkında önemli açıklamalarda bulundu

Onur Güner
Onur Güner 4.01.2017 - 20:50
Ryan Reynolds, Hugh Jackman ile çalışmak istiyor
Hatırlarsanız bazı söylentiler çıkmış ve başrolünü Hugh Jackman'ın üstlendiği Wolverine serisinin yeni filmi Logan'da Deadpool karakterini de göreceğimiz söylenmişti. Ama her ne kadar ikilinin hayranları bu iddialara sevinmiş olsa da maalesef yalanlama resmi ağızlardan gelmişti. Filmin yönetmeni James Mangold ve Ryan Reynolds yaptığı açıklamada bütün bu iddiaları yalanlamışlardı. Ancak bu demek değil ki Ryan Reynolds ortak bir Deadpool-Wolverine filmi çekmek istemiyor. Ünlü aktör yaptığı yeni röportajında bazı önemli bilgiler verdi. Ünlü aktör yaptığı açıklamasında, ''Deadpool karakterini canlandırmama izin verdikleri sürece ben oynamak isterim. Benim tarafımdan hiçbir sıkıntı yok. Farklı Deadpool filmleri için de fikirlerimiz var, hepsini hayata geçirmek istiyoruz.'' ifadelerini kullandı.

Ryan Reynolds, Deadpool hakkında önemli açıklamalarda bulundu
Ayrıca röportajı gerçekleştiren editör, ünlü aktöre Hugh Jackman'ın son kez Wolverine olacağı ve ortak Deadpool filmi hakkında zamanlama kötü demesini hatırlattı. Bunun üzerine ise ünlü aktör Ryan Reynolds, ''Hugh'ın son filmi olduğunu biliyorum. Fikrini değiştirebilir miyim diye sorarsanız, inanın ben de bilmiyorum. Ortak bir Deadpool-Wolverine filmi olsun gerçekten çok isterim. Bundan dolayı da Hugh'ı geri getirmek için çok uğraşacağım ve bunun için de seyirciyi kullanacağım. Umarım işe yarar.''  açıklamasını yaptı. Yani yakın bir zaman diliminde ortak bir Deadpool-Wolverine filmi görebiliriz ki umarız da görürüz. Bakalım Hugh Jackman tekrar Wolverine olacak mı bekleyip göreceğiz.
Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 25.09.2020 09:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.01.2017 22:16
Vallahi son kez hugh jackman'i deadpool ile görmek isterim.
MK Okuru
MK Okuru 7.03.2017 14:38
Zaten aynı filmde gördük. 2009 xmen başlangıç: volvorin filminde deadpool karakterini ryan volvorine karakterini hugh jackman oynamıştı
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.03.2017 14:36
Zaten deadpool ve volvorine karakteri xmen başlangıç: volvorine filminde vardı ryan renalds ve hugh jackman aynı sahnelerde vardı
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.01.2017 18:19
Tarihlerden pek emin olmasamda bu lafı reynolds 2 hafta önce söyledi, bir sürü lafın dönmesinin ardından da kesinlikle logan'ın hugh jackman için son film olduğunu söyledi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Taurrnil Stormael
Taurrnil Stormael 5.01.2017 03:31
Reynold abim senden ziyade spiderman wolverine filmi olmaliydi
Kalan Karakter : 300 Gönder
oXelight
oXelight 5.01.2017 01:25
Bence ortak filmi kızıyla yaparlar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×