Ryse: Son of Rome'dan iki yeni DLC

Ryse: Son of Rome'dan iki yeni DLC

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 19.12.2013 - 15:06
Biri siz, diğeri cüzdanınız için
Xbox One'ın çıkış oyunlarından bir tanesi olan Ryse: Son of Rome için iki yeni multiplayer DLC paketi, Xbox ile özdeşleşmiş kişilik Major Nelson tarafından detaylandırıldı.

Nelson'ın yaptığı açıklamaya göre iki DLC'den bir tanesi yama tadında olurken ikincisinin ismi Colosseum Pack olacak.

Ryse: Son of Rome'dan iki yeni DLC
Ücretsiz olarak gelecek olan ilk DLC oyuna Gladiator moduna pek çok haritada rastgele gerçekleşecek olan iki yeni bölüm etkinliği ekleyecek. Bunlardan bir tanesi hiç bir uyarıda bulunmadan ve aşamalı olarak gelecek bir turret ve bu turret bütün oyuncular yok edilene kadar etrafı bombalayacak. İkinci etkinlik ise tanrıların heykelleri haritaya spawn olarak savaşçınızın sağlık ve focus çubuklarını arttıracak.

Ücretli olan DLC Colosseum Pack ise 3.99 dolardan satılacak. Ryse Season Pass olanlar ise ücretsiz olarak elde edecek. Bu DLC oyuna adları Henge ve Ascension olan iki yeni arena ekleyecek. Henge'de gladyatörler bir orman tapınağını, etrafı saran barbar akınlarıdan korumaya çalışacak. Ascension'da ise oyuncular Hades'in Yeraltı dünyasından yüzeye çıkmak için uğraşacaklar.

Pakette ayrıca Commodus ve Centurion adlı iki avatar skin'i bulunacak.
Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 24.11.2020 20:49
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×