Ryse'daki "muzır" içerik ortaya çıktı!

Ryse'daki "muzır" içerik ortaya çıktı!

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 21.10.2013 - 23:19
Ah ESRB sen olmasan n'apardık?
ESRB sağ olsun tüm beklenen oyunlar piyasaya çıkmadan bir posta rezil oluyorlar. Oyunun içerisinde cinsellik, uyuşturucu, şiddet veya küfür içeren sahneleri inanılmaz akademik bir dille anlatıp komikleştiren ESRB tanımları bu sefer Ryse'ı yaktı. Öğrendiklerimiz şunlar: oyun içerisinde kan su gibi akıyor, şiddet slow motion ile ön plana çıkıyor. Yer yer üstsüz gözüken kadınlar var, oyunun içerisinde ara ara "f**k" kelimesi kullanılıyor ve ESRB'yi tam olarak alıntılıyoruz: "Kısa bir sekans bir dansçıyı bir erkeğin önüne eğilirken tasvir ediyor". ESRB neyin imâ edildiğini de not etmiş fakat sanıyoruz dünyanın en gereksiz açıklaması olmuş. Uzun lafın kısası Ryse'da seksten çok şiddet ön plana çıkıyor gibi duruyor ve bu yüzden de oyun "Mature", yani 17+ sınıflandırmasına layık görülmüş. Oyun konusunda fikrinizi değiştirir mi bilmem. Ama en azından oyunun bir bölümünde dâhi olsa kadın karakterlerin de olduğunu öğrenmiş olduk. Hayır şu ana kadar oyunun tüm ekran görüntüleri erkeklerle doluydu da ondan! (Gerçi, hangi oyununki değil?)

Ryse'daki "muzır" içerik ortaya çıktı!
Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 1.12.2020 02:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×