S.T.A.L.K.E.R. 2 duyuruldu!

Mahmut Saral
Mahmut Saral 18.08.2010 - 11:58
Çernobil'in radyasyonlu toprakları bizi çağırıyor
Şu son günlerde güzel duyuru haberleri gelmeye devam ediyor. İşte onlardan bir tanesi daha; GSC Game World, S.T.A.L.K.E.R. 2'nin geliştirildiğini duyurdu. Şimdiye kadar seri olarak 4 milyondan fazla satan S.T.A.L.K.E.R., bu kez multi-platform olarak geliştiriliyor. Karanlık ve ıssız Zone topraklarına dönmek için sabırsızlanıyoruz. Yeni oyun, 2012 yılında çıkacak. PC dışında diğer platformlar henüz belli değil.

S.T.A.L.K.E.R. 2 duyuruldu!
Yorumlar 32
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2023 14:15
Kalan Karakter : 300 Gönder
S.T.A.L.K.E.R. 2 duyuruldu!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×