S.T.A.L.K.E.R. ek paketi yolda!

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
S.T.A.L.K.E.R. ek paketi yolda!

         GSC Game World, "Call of Pripyat" isminde yeni bir ek paket üzerinde mi çalışıyor? ClanBase ve TTLG forumlarında, içlerinde firmadan Sergey Grigorovitch'in de yer aldığı Rusça sohbet, İngilizceye çevrilmiş, böylece yeni ek paket de ortaya çıkmış oldu. Bunun 1 Nisan şakası olabileceği üzerinde durulmuş, ancak yetkililer "Call of Pripyat" adlı ek paketi geliştirdiklerini ve bu sonbahar döneminde çıkarmayı planladıklarını söylemişler.

         Uzun bir gelişim sürecinin ardından piyasaya sürülen "Stalker: Shadow of Chernobly", güzel tepkiler almış ve başarılı satışlar gerçekleştirmişti. Ardından geçtiğimiz yıl çıkarılan "Clear Sky" isimli paketle de oyun devam ettirilmişti. Umarız bu ihtimal de gerçekleşir ve seri tam gaz devam eder. Ayrıca yetkililer S.T.A.L.K.E.R. 2 üzerinde de çalıştıklarını belirttiler.

KAYNAK
S.T.A.L.K.E.R. ek paketi yolda!
bluesnews.com


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 18.04.2021 00:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
S.T.A.L.K.E.R. ek paketi yolda!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×