S.T.A.L.K.E.R.'ın geliştiricilerinden Battle Royale oyunu geliyor

S.T.A.L.K.E.R.'ın geliştiricilerinden Battle Royale oyunu geliyor

Furkan Güler
Furkan Güler 7.02.2018 - 14:03
Battle Royale türü artık tam anlamı ile trend oldu.

S.T.A.L.K.E.R. serisi ile birlikte ortaya oldukça güzel bir RYO oyunu koyan bazı geliştiricilerin geride bıraktığımız aylarda Focus Home Interactive çatısı altında toplandığı haberini almıştık. Şimdi ise o geliştiricilerin neden stüdyo değiştirdikleri belli oldu. Ortaya çıkan yeni bilgiye göre kendileri kıyamet sonrası bir dünyada geçen Battle Royale oyunu üzerinde çalışıyorlar. Fear The Wolves adını alan yeni oyun 2018 yılı içerisinde oyuncuların karşısına çıkacak. Kendine has ve orijinal mekaniklere sahip olacağı belirtilen Battle Royale oyununun nasıl bir yapıda olacağını merak ediyoruz. Çünkü yer yer zaman Fallout serisinden bile iyi olduğu düşünülen S.T.A.L.K.E.R. serisinin geliştiricilerinin elinden çıkan oyun, belli bir kalite çıtasının üzerinde olacaktır.

S.T.A.L.K.E.R.'ı ortaya koyan geliştirici ekip, Battle Royale oyunu yapıyor

Hayatta kalma temelleri üzerine kurulan Fear The Wolves'ta, aynı S.T.A.L.K.E.R. oyunlarında olduğu gibi çernobilin hakim olduğu bölgeler olacak. Gece gündüz döngüsü, stratejik öğeler ve dinamik hava şartlarının bulunduğu oyun, erken erişim halinde ilk olarak PC platformuna gelecek. PlayerUnknown's Battlegrounds'un domine ettiği Battle Royale türüne ait daha ne kadar oyun çıkacak, hep birlikte göreceğiz.

Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 16.01.2021 12:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.02.2018 07:43
Anlamıyorlar galiba, kolay yoldan para kazanalım mantığıyla hareket edeceklerine, direk Stalker'ın devam oyununu yapsalar öyle bi yükseliş yaşacaklar ki, şurada Stalker'ın devam oyununu satın almayacak adam tanımıyorum.
MK Okuru
MK Okuru 9.02.2018 14:40
kardeşim böyle diyosunuz sonra pugb gibi kotü bir oyunu bir numara yapiyosunuz .Adamlar yapsinda görün battle royale nasil yapilir kalite görün
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2018 20:12
Bıktırdı. Bir açık dünya olsun senaryosu olsun senaryosu bitincede bizi o açık dünyada tutacak etmenler olsun. Ekosistem olsun yaşasın o dünya bir dal kırılsın döndüğümde hala orada olsun.
MK Okuru
MK Okuru 8.02.2018 19:57
Aynen o kadar emek verip öyle bir oyun yapsınlar ama PUBG kat kat fazla oynansın. Unutma Rockstar, Bethesda veya Sony değil isen hikayeli oyun yaparsan zarara girersin. Bir çok yerde olduğu gibi oyunlarda da zevksiz insanlar çoğaldı. Maalesef, adamların para kazanması lazım...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.02.2018 14:56
Yazık, bizi 2010'lu senelerde umutlandırdınız stalker 2'yi çıkarıcaz dediniz dağıldınız. Yıl olmuş 2018 halen stalkerin tüm serisini oynuyorum. 2014-5'li yıllarda adını hatırlayamadığım bir oyun çıkardınız bu oyunda çöptü. Bıktırdınız artık bu çıkaracağınız oyunda kötü olacaktır.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2018 17:43
Özlettin be kendini Stalker!
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2018 15:56
adam akıllı bir stalker oyunu daha yapsalardı keşke. Battle royale 3-5 denemeden başka isnanı sıkan ve çok birşey sunamayan bir oyun türü
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2018 17:36
Zaten Hype birkaç seneye söner survival oyunları gibi
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×