S.t.a.l.k.e.r.'ın TV dizisi geliyor

Mahmut Saral
Mahmut Saral 11.11.2010 - 11:55
İlk video yayımlandı
GSC tarafından geliştirilen ve beğeni toplayan FPS serisi S.t.a.l.k.e.r., şimdi de TV dizisi oluyor. Zaten oyunun hikâyesi, kitaplardan destek alıyordu ve milyonlar satarak başarılı oldu. Bakalım dizisi nasıl bir iş çıkaracak? Henüz net bir tarih verilmedi. İlk video da geldi. İyi seyirler.Not: Youtube videosudur. Link için tıklayın.

Yorumlar 15
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2023 14:59
Kalan Karakter : 300 Gönder
S.t.a.l.k.e.r.'ın TV dizisi geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×