S.t.a.l.k.e.r. oyun paketi sadece 10 dolar

Mahmut Saral
Mahmut Saral 23.08.2010 - 11:25
Bu kadar ucuza Çernobil'de kiralık ev bile bulamazsınız
GSC Game World tarafından geliştirilen ve son yılların en başarılı isimlerinden olan S.t.a.l.k.e.r. serisi, Steam üzerinde çok güzel bir indirim kampanyasına gitti. 23 Ağustos'a kadar sürecek olan bu kampanyada serinin 2 oyununa (Shadow of Chernobyl ve Call of Pripyat) toplamda 9.99 dolara sahip olabileceksiniz.

Bu kampanyada sanırız S.t.a.l.k.e.r. 2'nin de duyurulmasının etkisi var. Bu yeni yapım da 2012 yılında bizlerle olacak. İlgili sayfaya ulaşmak için buraya tıklayın.

S.t.a.l.k.e.r. oyun paketi sadece 10 dolar
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.06.2023 13:51
Kalan Karakter : 300 Gönder
S.t.a.l.k.e.r. oyun paketi sadece 10 dolar

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×