Sadece bizde elektrikler gitmiyor

Murat Oktay
Murat Oktay 3.06.2010 - 12:31
Maç sırasında, önemli bir konu
Maç sırasında, önemli bir konuşmada giden elektrikler sadece bize özgü değil. E3 Fuarının ilk gününde de benzer sorunlar yaşandı. Günün ilk ışıkları ile fuar alanına akın eden ziyaretçileri bu hoş sürpriz karşıladı. Binlerce kişi elektriklerin gelmesini uzunca bir süre beklediler. Ama bu E3 severler için çok uzak bir durum değildi. 2000 yılında da elektriklerin gelmesini yaklaşık 6 saat kadar beklemişlerdi.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 04:06
Kalan Karakter : 300 Gönder
Sadece bizde elektrikler gitmiyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×