Sahte Portal 3 haberleri ortalığı karıştırdı!

Sahte Portal 3 haberleri ortalığı karıştırdı!

Emin Çıtak
Emin Çıtak 5.03.2015 - 13:57
Valve konuyla ilgili kesin konuştu
GDC sırasında Valve yeni sanal gerçeklik cihazı HTC Vive ile bir demo gösterdi. Bugün, o demonun ardından ilginç bir söylenti patladı: Valve Portal 3’ü göstermişti. Birçok yerde başlayan bu söylenti gerçekten de Portal 3’ün gösterildiğini kanıtlıyor muydu?

Cevap kocaman bir hayır sevgili okur. Evet, demek isterdik ama yalan söylentinin kaynağı aslında bir kelime oyunu. Gösterilen demo sanki yeni bir Portal oyunu gibiydi. Aslında gösterilen oyun Portal 2’nin gelişmiş bir versiyonuydu.

Valve’dan Doug Lombardi söylentilere kesin bir cevap vererek son verdi: “Hayır, gösterilen oyun Portal 3 değildi. Bu bir teknoloji demosuydu.”

Eh, kulağa gayet mantıklı geliyor. Bu söylentiyi kim nasıl yaydı bilmiyoruz ama Valve’ın böylesine cılız bir duyuru yapacağını kesinlikle düşünmüyoruz.

Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 5.03.2021 15:24
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×