Saints Row ertelendi

Murathan Özlü
Murathan Özlü 18.11.2021 - 21:48
Saints Row serisini baştan başlatacak olan Saints Row ertelendi, 2022 Şubat ayında çıkması beklenen oyun Ağustos ayına kaldı.

Ağustos ayında duyurulan Saints Row ertelendi. Gamescom 2021 sırasında duyurulan oyun, Saints Row serisini baştan başlatacak. Ön siparişi açık olan oyun için ilk duyurulan tarih Şubat 2022'ydi ancak dün oyunun Ağustos 2022'ye ertelendiği duyuruldu. Duyuru, Saints Row yayıncısı Deep Silver'ın bağlı olduğu Embracer Group tarafından yayınlanan mali raporda yer aldı.

Saints Row ertelendi oyun 2022'nin ikinci yarısında piyasaya çıkacak

Bahsi geçen mali raporda oyunun neden ertelendiği net bir şekilde belirtilmemiş. Açıklamada şu ifadeler yer alıyor:

" Kaliteli bir ürün ortaya koymak ve oyuncularımız, çalışanlarımız ve ortaklarımız için en iyi oyunları çıkarmak için belli oyunlarımızın çıkış tarihini 2021/2022 döneminden 2022/2023 dönemine ertelemeye karar verdik." 

Saints Row ertelendi
Embracer Group açıklamanın devamında ertelenen oyunların arasında Saints Row ve henüz duyurulmamış ancak 2022'nin dördüncü çeyreğinde çıkması planlanan bir AAA oyunun da bulunduğunu belirtti.  Ertelemenin sebebinin, pandemi dönemindeki ertelemelerin çoğunda olduğu gibi yine "COVID'in yol açtığı beklenmeyen sorunlar" olduğu ifade ediliyor.

Oyunun hikayesi veya karakterleri konusunda herhangi bir değişimin planlanmadığı belirtildi. Firma, geliştirilen Saints Row'un gelmiş geçmiş en büyük ve en iyi Saints Row oyunu olacağını söyledi.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2021 13:10
Kalan Karakter : 300 Gönder
Saints Row ertelendi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×